Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezt az autót érdemes megvenni?

Ezt az autót érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

[link]



Passat 2010 benzin 160 ló 190 km kombi komfortos manuális 6os váltó...


2.5mft



2019. febr. 10. 19:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha ez mind igaz, akkor jó vétel.
2019. febr. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
osztom az első véleményét
2019. febr. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Menj el, nézd meg, vidd el egy márkaszervizbe, nézesd át az utolsó csavarig. Ha a márkaszerviz is azt mondja, hogy minden oké akkor megveheted. Ha szépen mosolyogsz és meg tudsz egyezni velük akkor nem hivatalosan valószínűleg le tudják kérdezni az előéletét is a gyári rendszerből, így van rá esély, hogy kiderülHET ha tekerték. Nem akarok álszent lenni, az enyémben amikor hozzámkerült majdnem tíz évesen fele ennyi km sem volt, de nem ez az általános, hogy ezekkel az autókkal ennyit mennek.
2019. febr. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Na ha nem 198 van benne hanem 230 meg akkor is jó...
2019. febr. 11. 06:31
 5/12 anonim ***** válasza:

Te vagy megint az anyuka aki nap 3 km-ről napi 30 km-ig használna dízel Passat-ot?

Ezzel így nem lenne baj, meg kell nézni, tényleg olyan jó-e. Azt nem tudom honnan jött, hogy 230.000 km lenne benne. 230.000-ről nem tekerik vissza 190.000-re, inkább 330.000-ról.

Mert ugye a tipikus magyar autóvásárlónak az a mérce (mint neked is).

De ha már tudod, hogy nem annyi a futás, mint az órában el is lehet felejteni a kocsit.

2019. febr. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha magyar rendszámos, kérd le a km óra állást.

A szép állapot előidézhető 1 nap alatt.

Ha külföldről behozott, akkor vedd úgy, hogy tekert órás

2019. febr. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha tekerték akkor nem ennyit tekerték. Mivel a hirdetésben szerepel, hogy nem magyarországon újonnan forgalomba helyezett autóról van szó, ezért kénytelen vagy úgy eljárni, ahogyan feljebb leírtam. Hivatalosan a márkaszerviz nem fog az autó előéletéről mondani semmit, de biztosan van az a többletösszeg (5-10e Ft szerintem) ami segít ezen a problémán. Én enélkül nem vennék meg egy ilyen autót. Hiába mondják, hogy állapotot veszünk és nem km-t. Nem a bőrülés vagy a kormány, vagy a szép kapcsolók fognak elromlani, hanem a kettőstömegű, a váltó, a hatszögtengely, a befecskendezés, a turbo és még lehetne sorolni. Ezeknek az állapotát pedig nem tudod ellenőrizni bontás nélkül, de a valós futásteljesítmény azért enged következtetni az állapotukra is. Szóval nézz utána alaposan, vizsgáltasd át alaposan hozzáértőkkel és ha valós a futás, ha a márkaszerviz szerint is rendben van csak akkor vedd meg, különben csúnya bukta lehet a vége. Egy ilyen motor tele van drága alkatrészekkel, nagyon könnyű rá ellocsolni 1-2M Ft-ot egy normális szervizben, miközben egy laikus számára rendben lévőnek tűnik az autó.
2019. febr. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok anyuka. Ha tudni akarod férfi vagyok.
2019. febr. 11. 15:58
 9/12 anonim válasza:

De külföldről lett behozva vagy nem?

Ha igen valószínű tekerték mivel ott nagyon hajtják az autókat.

2019. febr. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9: egyedül vagy ennyire sötét vagy segít valaki?
2019. febr. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!