Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW 318i e36 gáz autó?

BMW 318i e36 gáz autó?

Figyelt kérdés
Nem vagyok BMW fetisizta, szimplán ilyen összegért (600), ebben a kategóriában (könnyű, normál méretű sedan, 90-es évek, vállalható kinézet, erő) jobbat nem látok. Olaszok, franciák ebben a kategóriában kizárva, Swift se kell. Amit még néztem: Galant, Polo (classic), Saab 9-5, Volvo s40. Ti mit vennétek ennyiért?

2019. júl. 23. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Gáz a 36, főleg 4 hengerrel. Egyébként Audi 100 vagy A6-ot vennék 1997-es évjáratig, Avensist, Mondeot, Accordot, stb.
2019. júl. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezek az autók is 4 hengeresek és nem tudom miért jobbak? Most ne az emblémát nézd, nem menőzésre kell.
2019. júl. 24. 12:26
 3/9 anonim ***** válasza:
Audiból van 5, 6, de 8 hengeres is.
2019. júl. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi értelme van egy ilyen öreg BMW-t megvenni amiben már vagy félmillió kilométer benne van?
2019. júl. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4-es mi értelme öreg Audit, Suzukit stb.t venni? Mert ennyi pénz van rá most, azért, attól függetlenül viszont van az embernek igénye is valami. A problémám az inkább, hogy kapnám az ívet érte gondolom, mint itt, mintha bárki rajkodni akarna egy ilyen olcsó Bömössel, na meg mintha Golffal, Swiftel, Vectraval stb. nem tennék meg más fiatalok, csak azt nem kell szégyellni...
2019. júl. 24. 23:01
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát ha azért kell mert a BMW prémiummárka akkor nagyon gáz mert kevés pénzed van rá.
2019. júl. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Leírtam párszor, hogy nem azért kell, ha VW logó lenne rajta is kéne, vagy legalábbis tetszene, ez a bajom, hogy az emberek úgyis ilyen csőlátásúak mint te. Le kéne sz--rni persze, csak a forgalomban is érzékeltetik ezt gondolom, meg mindenhol a megvető szemek. BMW-ben ülve kb. közellenség vagy, olcsóbban pedig egy büdös csicska, mindegy majd nézek valami rohadó japánt.
2019. júl. 25. 00:11
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem 318tds-van öt pót hengerfejjel 395-ért ideadták...Szerintem nem gáz kocsi,én golfon gondolkodtam először,de valahogy inkább efelé fújt a szél...Szerintem napi használatra megfelel,kényelmes,jó vezetni,aránylag komfortos,aránylag szép...Viszont csak akkor ajánlom,ha van időd törődni vele,bizony sok apróság van ami megadja magát,és ne nagy dolgokra gondolj,ez nem is azért van,mert rossz az autó,hanem,mert öreg...Viszont,ha odafigyelsz és van időd akkor azt meghálálja...sportra,driftre,meg a tököm tudja mire nem ajánoom a négyhengerest,nem lesz sok sikerélményed...
2019. júl. 25. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hiába veszel BMW-t ilyen kis motorral elfelejtheted a driftelést, annyit érsz vele mint mikor első kerekesbe húzogod a kéziféket...meg a BMW-s vezetési élmény 6 hengernél kezdődik..gondolom ezért kéne neked bmw de ezeket nem fogja nyújtani. Az egyetlen pozitívum a kemény futómű lesz ami más autóba is megvan.
2019. júl. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!