Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Felétek mennyi Trabant/Wartbur...

Felétek mennyi Trabant/Wartburg közlekedik még?

Figyelt kérdés

milyen gyakran láttok ilyeneket vagy egyéb keleti autót?

melyik megye?


2019. júl. 24. 21:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

felénk nulla


de pár megyével arrébb tudok egy kombi trabiról, após azzal garázdálkodik

2019. júl. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Veszprém megye, kis falu, kettő Trabit fixen látok, egyik egy veterános ürgéé, tip-top állapotban, illetve van egy már 4 ütemű, az meg egy 20 körüli srácé.
2019. júl. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Veszprém megye: nagyon ritka. Elviszik a német és a magyar gyűjtők.
2019. júl. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%

Áltakában nem szoktam rácsodálkozni, mert viszonylag gyakran látok Trabantot, Wartburgot, Ladát.

Trabanttal inkább idösebb, nyugdijasok, Ladával, Wartburggal fiatalabbak is közlekednek.

Nem azt mondom, hogy minden nap látok öreg, szoci csodákat, de nem is annyira ritkák, hogy rá kelljen csodálkozni, és ezek nem veterán minősítésűek.

Amire néhány hónapja rácsodálkoztam, az egy Zastava volt, no azt valóban régen láttam, és azóta sem... az is egy rozsda ette példány volt, tehát nem egy láthatóan becsben tartott ritkaság.

Nagyon ritkán feltünik egy Csajka, no az igazi szoci luxus, OT rendszámmal, az ára milliókban sem lehet kevés.

2019. júl. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

Nagyon ritka. Talán leginkább parkolókban látok állni elvétve egy-egy példányt, de azok is majdnem mind már a négy üteműek. Ladákból látni még néha-néha egy-egy megvigyázott példányt.

Baranya megye.

2019. júl. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Nagyon ritkán, kb. 1-et 2 havonta. Bp. vs. Fejér.
2019. júl. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
83%
Minden nap 4 trabit minimum. Van köztük 2 ütemű is. Waresz se ritka. Ladából meg annyi van, hogy már lassan szégyenlem. Kiskőrös
2019. júl. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%

Borsod megye:Ritka,mint a fehér holló egy-két lada van amit látok,de az is kocka lada és rallys céllal van fenntartva,van egy dupla körlámpás ezeröcsi is,de oltára rossz állapotú sajnos,itt inkább a bmw a jellemző,meg a más lefingott huszonéves rongy prémium kocsik,volkswagenek,mercik,audik,stb...meg van egy ember a faluban akinek van vagy három trabantja,egy négyütemű meg két kétütemű,neki volt egy cabrio trabantja is,de azt már eladta,ő ezeket menti nem is csoda,hogy ennyi van...meg volt egy bácsi akinek volt egy 2101-es zsigája,sajnos nemrég meghalt a kocsival nem tudom mi lett):

Amúgy nemrég még második kocsinak mi is egy 2102-es ladát használtunk,annyira sajnáltam amikor eladtuk,bárcsak valahogy megtudnám mi lett szegénnyel😢

2019. júl. 25. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
83%

Hajdú-Bihar:

Egy Trabantot rendszeresen láttam, Wartburgot nem nagyon esetleg elvétve néha.


Budapest: errefelé sok az újított old timer kategória autó. Nem igazán van rajta mit csodálkozni, de én ilyen vidéki szemmel mindig megnézem és lefényképezem őket :)

2019. júl. 25. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%
Én Budán utoljára egy öreg urat láttam Trabanttal, éppen tolta, mert nem indult be :) Kb 1 éve lehetett :) Wartburgot meg még régebb :)
2019. júl. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!