Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Minek kell kötelezően a...

Minek kell kötelezően a kocsiban lennie műszakin?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy elakadásjelző háromszög, pótkerék, vagy defektjavító készlet, érvényeselsősegély csomag, láthatósági mellény. Ezen kívül még mi? Mert több infót nem találtam sehol
2019. júl. 26. 10:27
 1/8 D. Brasco ***** válasza:
100%
Ha ezek közül egyik sincs benne az sem erdekel senkit,ugyan is ott olyankor nem (ezt) ellenörzik!
2019. júl. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Műszakin a kutyát nem érdekli, van e pótkerék, és éppen lukas, v mennyi a nyomás?...

#1-es írta. nem azokat nézik .

2019. júl. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem se kértek még ilyeneket soha műszakin. Ettől függetlenül ott van az autóban, de egyetlen alkalommal sem nézték. Pedig hivatalosan vizsgázik mindig az autóm, nem protekcióval.
2019. júl. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, első műszakim lesz és tudatlan vagyok
2019. júl. 26. 11:30
 5/8 anonim ***** válasza:
Amiket le írtál az jó ha van benne általában, ezért benne lehet műszakin is, de nem kötelező ott.
2019. júl. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ülés, ablak, kormány. Az általad felsoroltakat nem nézik.
2019. júl. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Semmi ilyennek nem kell ott lennie. A műszaki vizsga nem tartalmazza ezek ellenőrzését, tehát full tiszta műszakin is átmegy ezek nélkül. Sőt mindent bent hagyhatsz, a mélynyomótól, a kutyaketrecen át a gyerekülésig mindent. Csak legyen kitakarítva, mert egy undorító autóba nem fog beülni senki és kicseszésből is megrántanak érte.


Kötelező csak az elakadásjelző háromszög. Az elsősegélydoboz csak félig az, nem nézheti meg senki, de balesetnél ha nincs akkor megránt érte a rendőr.

2019. aug. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Műszakin nálam soha nem nézték ezeket. Sőt, egyetlen alkalommal se nyitották fel a csomagtartót. (Vizsgán mindig ott állok az autó mellett és hivatalosan vizsgázik az autóm, nem protekcióval.)

Mikor még én tanultam vezetni a láthatósági mellény nem volt kötelező tartozéka az autónak. Egyik autómban se volt soha. Mégse szólt érte senki.

2019. aug. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!