Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » KTM duke 390 mocikat nézegetek...

KTM duke 390 mocikat nézegetek de nem értem teljesen amit látok. Miért van, hogy egymillió alatt nem létezik eladó példány?

Figyelt kérdés
Ezek jellemzően 20-25k kilométert futottak és még az előző generaciohoz tartoznak. Az új meg 1,5 milla. Garival, számlával, új lancszettel, miegyebbel. Hogy van ez? Ilyen kis különbség miatt nem veszek használtat...

2019. júl. 26. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Az új 1,6-1,7 millió inkább. Mert nagy a kereslet irántuk, de nincs belőle túl sok. Egyszerű piaci alapszabály.


"Ilyen kis különbség miatt nem veszek használtat..."


Akkor vedd újonnan.

2019. júl. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, erősen gondolkodom az új vasarlason. Ha csak két gumit veszek, olajcsere, gyertya, meg esetleg lánc+lanckerek már ott tartok mintha vettem volna egy újat.... 😁
2019. júl. 26. 19:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Lévén, hogy a legrégebbi példány is 5-6 éves, miért lenne 1 millió alatt? Az új meg olyan 1,7M.
2019. júl. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
Az ujnal lehet, hogy rajon meg a regdij meg a forgalomba helyezés is
2019. aug. 15. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
Még mindig nem érted? Vagy már vettél?
2020. jan. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tényleg megéri újonnan venni. Amúgy baromi jó, sokoldalú motor, plusz a KTM névnek önmagában értéknövelő szerepe van. Én is vennék KTM-et, csak már nem akarok motorra költeni többet.
2020. jan. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Motor az nem veszti úgy az értékét. Nekem egy 2008-as motorom van jelenleg. Újonnan volt 1.8 milió 2008 ban. Én egy éve vettem 1 milióért. Most is 1 et ér, vagy kicsit felette. Ezek nem vesztik úgy mint egy drága autó mint pl egy audi, újonnan 14 milió volt 2007-ben. Most meg 2 milió a jobb állapotú. Azok horror módon elvesztik az értékét. Motorok nem annyira. Amúgy valóban megéri az újat venned. Mert ott van amit felsoroltál, szervíz, átírás. Azt 200 ezret rátudsz költeni a használtra.
2020. febr. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
56%
Miért emelted ki? Leírtuk már. Az új az forgalomba helyezéssel együtt inkább 1,8 millió. Mindenféle extra nélkül.
2020. jún. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!