Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Létezik az, hogy valaki egy...

Létezik az, hogy valaki egy külföldi nyári idénymunkából majdnem egymillió forintnak megfelelő összeget hozzon haza?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, aki Dániába jár ki dolgozni nyaranként, pontosabban ez a második nyara. Egyszerű takarítói munka, de rengeteg pénzt hoz haza, legalábbis állítása szerint. Mikor hitetlenkedtünk azzal érvelt, hogy ismeretség révén tud kimenni, nem közvetítő aki levesz a fizetésből és hogy szállást, rezsit nem kell fizetnie.


Nem jártam még Dániában, meg úgy az északi országokban sem, nem tudom, hogy nagyzolhat vagy tényleg lehetséges ott annyit keresni? Mit gondoltok?



2012. júl. 14. 21:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ha nem kell rezsit és szállást fizetni, akkor már valószínűleg minimálbérből is el tud annyi tenni 3 hónap alatt, ha keveset költ kajára
2012. júl. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ausztriában 11-ik ismer5söm takarítással 1500€-t keres havonta.Tehát 2 hónap alatt megvan az 1 milla.(igaz így nem költött semmirre,de lehetséges)

Anyám volt kollégája pedig szintén a fent említett országban 3000€-t keres havonta futárként. :O (számomra szinte hihetetlen de mégis létezik az ilyen)ha valaki ezt haza tudja hozni...szépen el lehet lenni ennyi pénzekből.

2012. júl. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
XD *1-ik (nem 11.)-ik és az ő-t is elkúrtam sry. :)
2012. júl. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ismeros heti 500 fontot keres, kaja, szallas, UK-n beluli utazast megteritik, igy egy nyar alatt osszeszedhet az ember 500x 3 honap x 4 het = 6000 fontot ami tobb mint 2 000 000 forint....


Jo angol kell hozza meg buntetlen eloelet ennyi.


Most en is itt vagyok remelem kapok majd munkat. :)

2012. júl. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Utolsónak sok sikert!
2012. júl. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen! :)


Az interjún, tréningen sikeresen átmentem, most várjuk a brit erkölcsi bizonyítványt és utána dolgozhatok :D

Remélem hamar elkészítik... van hogy 1-2 hét alatt megvan, de van amikor 4-6 hétbe is beletelik... :(

2012. júl. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Lehetséges, mert nyugaton általában sokkal magasabb a fizetés, de a kiadás is több. Ha szerencsés és nem kell lakásra költenie (mert pl ismerősnél lakik), akkor simán lehetséges.
2012. júl. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
25%
Én 1 milláért nem dolgozok egy szezont!! :-) Minimum 1,5 Millió!
2012. aug. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez 6 hónap eredménye 1100 nettóval, ami egy minimálbér körüli összeg kint, így igen. De nem feltétlen csak Dániában van így.


A közvetítői díja egyébként elenyésző, még ha azon keresztül és mész ki. A lényeg a szállás és rezsi ktg. megtakarításán van.


[link]

2014. jan. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, létezik, saját példámból tudom. Ismerősön keresztül, természetesen. Csak megerősíteni tudom az előttem leírtakat, igaz csak az UK-ból vannak tapasztalataim. Érdekes lehet Dánia is, bár jóval drágább ott az élet, és tényleg csak ismertségeken keresztül lehet bejutni ilyen helyekre. Azért ha valaki megdob egy dán meló lehetőségével, csak megköszönöm :D
2014. febr. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!