Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tesla model s vagy model 3 a...

Tesla model s vagy model 3 a jobb?

Figyelt kérdés

2019. júl. 27. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 3-at vennék ha lenne pénzem. Kisebb , mégis frankón el lehet férni. Meg naaagyon tetszik Handrás fehér Tesla Model 3-asa.
2019. júl. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem is nagyon bejön Andrásé
2019. júl. 27. 21:34
 3/9 TESCOMINOSEGI válasza:
Tesla model s
2019. júl. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%

3-s hanyagollnám, mert 2-3 hónap alatt el kezd rohadni, úgyanis az iparági festékminimum felét festették rá.

[link]

2019. aug. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem rohad ez egy nagyon nagy hülyeség
2019. aug. 31. 22:34
 6/9 anonim ***** válasza:
33%

Igen, rohad, én ezért nem veszek, igen, pont ezért, nem azért mert nincs pénzem áááááá az van, az oké én manager vok, de nem veszek inkább egy izé, valami más, hát ez van, ez a Élon Must ( nem Musk ) ez ilyen háttérhatalom meg egyéb, szóval nem, az én pénzemből nem esznek, van ám nekem biza pénzem, nem csak egy raktáros vagyok, nem ténlyeg nem, ki van írva facen, hogy " rozsdás rákolló " egy eszeveszett tehetség vagyok.


Egyébként : https://www.youtube.com/watch?v=zK-w2X-iMtc


( igen ez a sznob epölista villanybérencet linketem ide, villany = fújjj ki is kapcsolom a gépem.

2019. szept. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Gondolom azért indítottak csoportos perr a Tesla ellen, mert nem rohad...
2019. szept. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az Apple dolgok mögül is azért álkt ki, mert gagyi lett szerinte.
2019. szept. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
az S tuti jobb, a Tesla 3 szarul teljesített pl fékteszten. márpedig egy bivajerős kocsinak érmedes tudnia megállni is ha kell.
2019. nov. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!