Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW E36 compactot érdemes még...

BMW E36 compactot érdemes még venni ha BMW-t szeretnénk?

Figyelt kérdés

Találtam egy 2,5-ös motorral szerelt példány 200.000km alatt 900.000Ft ért.


Nagyon tetszetős.


De elgondolkodtam a lerúgott 1.6-os példányokon is 300ért csak gondolom. arra verhetek kétszer ennyit is akár.


Tapasztalatok jöhetnek!



2019. júl. 28. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

A 323ti Compact még mindig vagány.

És jól érzed, inkább drágábban vegyél, mert egy megkímélt darab még sokáig jo autó lesz, egy olcsó példány feltámasztásába pedig hiába tolod számolatlanul a pénzt, az már akkor is csak egy tákolt sz@rkupac marad. Az elején kell a pénzt rászánni.

2019. júl. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Tekert órás ótvar szart vegyél nyugodtan. Az összes nyűgje a nyakadba szakad. Egy ilyen autó 5-7000 eurótól indul. Vegyél ennyiért Mazdát.
2019. júl. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A rozsdásodást kell legjobban ellenőrizni. Kritikusabb pontok:küszöb, hátsó peremek, taposók, első sárvédő (ezt a legolcsóbb cserélni mert csavaros) ha nagyon szét van esve nem biztos, hogy találsz lakatost mert mindenhol sok a munka.
2019. júl. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem írni, hogy automata váltós és egy e36 cabrio-s vélemyényt olvasva ami 1,8-as automata váltóval állítólag 13 L megeszik....


Nekem ne egyen ennyit. 10L még reálisnak tartanék... Pedig iszonyat jó motor ez a 6 hengeres 2,5-es nem tudom.

2019. júl. 31. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!