Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért van az, hogy a 18-25...

Miért van az, hogy a 18-25 éves fiatalok "büszkék" a dízel autóra, és felvágnak vele?

Figyelt kérdés

Értem azt ezalatt, hogy telematricázzák "Dirty Diesel", "Smoke and Charm TDI" meg "It's Diesel Bitches", meg hasonló kaliberű rémgagyi matricákkal.

Komolyan azt hiszik, hogy valami kiváltság a dízel? Mit kell ebben reklámozni? Miért olyan nagy szó ez? Használt autók 70%-a dízel... Mégis úgy csinálnak, mint ha valami olyan ritka dolog lenne, ami csak a felső 10 ezernek lehet.


És büszkék arra, hogy okádják a kormot. Reklámozzák, hogy az bizony egy dízel autó! Miért? Tényleg nem értem. Mintha magamra varratnám, hogy én jobb kezes vagyok. Pont annyira nagy és ritka dolog egy 20 éves diesel kacat.


Benzineseknél valahogy elmarad ez a jelenség.

És jellemzően ezt max 2 milliós autóknál látom...Fiatal csikó gyerekeknél. 30 Milliós dízel Touaregre még nem láttam ilyen hülye matricákat. Nyilván azt a réteget aki azzal jár nem érdeklni ez az egész.


Szóval tökre nem értem az okát, miért hype-olják, meg ajnározzák a tök hétköznapi diesel autójukat...


2019. júl. 30. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Csak bizonyos ertelmi szint alatt van ez,
2019. júl. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Szerintem kezdjük el a benzineseket is felmatricázni :D én is láttam párat de hidegen hagy
2019. júl. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
19%
az elsőnek van igaza ...
2019. júl. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%

A tipikus "hülyegyerek autó" szerintem független a hajtóanyagtól. Láttam én már öreg benzines autót is felmatricázva vasalódeszkával!

A másik, hogy az ilyen fekete füstfelhőt nyomó dízelek után kötném a tulajt, had tüdőzze ő is egy kicsit. Írom ezt úgy hogy nekem is dízel autóm van, de teljesen gyári, euro6-os.

2019. júl. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
Mert most ezek azok az autók amik elérhetőek, és lehet tuningolni Pl: spoiler, felnik, chiptuning
2019. júl. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Épp ezért, mert lóg a bele, de sem jobbra nem telik, sem megjavíttatni. Értelmes emberek körében ciki ha füstöl az autó. Alapból nekik is ciki lenne, de mennyivel olcsóbb megoldás, ha inkább úgy teszel, mintha menő lenne és ragasztasz rá néhány matricát, mint elvinni a szerelőhöz kideríteni mitől füstöl a masina. Ha meg valakit egyszerűen boldoggá tesz, hogy az autója okádja a füstöt, az már tényleg no comment.
2019. júl. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés például hangulatkeltő. Nagyon-nagyon szűk az a réteg, aki ezt képviseli.
2019. júl. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!