Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Januar 22-en vettem az automat...

Januar 22-en vettem az automat, de meg mindig nem jott meg a sulyado?

Figyelt kérdés
Mar az elozo automnal is tavaly utalnom kellett, es be is jelentettem a lakcimvaltozast, megse jott semmi. Mivel januar vegen vettem, kell egyaltalan fizetnem sulyadot? Olvastam olyat ha ev elejen nem az en tulajdonom akkor arra az evre nem kell. Vagy ez hogy van?
2019. júl. 30. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sulyadót mindig az fizeti akinek a nevén van január 1én tehát ha a nevedre jan 22 került a nevedre nem te fizeted
2019. júl. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Teljesítményadót legelőbb jövő évben kell fizetned majd. Súlyadó már évek óta nincs.
2019. júl. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Koszonom elso valaszolo, akkor nem varom a csekket, nem tudtam ez pontosan hogyan is van.

2es koszi tudom h valtoztattak a neven, ez jon a szamra mert mikor elkezdtem vezetni sulyado volt, ahogy latom igy is megertetted a kerdest.

2019. júl. 30. 14:48
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
Nem akartam én kötekedni, meg az elsőt sem ismételni. Amikor írni kezdtem, még nem látszott egyetlen válasz sem. De ha ez sért téged, akkor jelentsd.
2019. júl. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha használt autóról van szó, akkor csak a jövő évben kell fizetned.

Ha új, akkor időarányosan visszamenőleg jönni fog a csekk. Nem szokták elkapkodni.

2019. júl. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!