Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kymco Agility 50 4t mennyi...

Tamas3791 kérdése:

Kymco Agility 50 4t mennyi üzemanyagot fogyaszt?

Figyelt kérdés

van egy ilyen típusú motorom, és 100-on 3,5-4 litert is megeszik, holott, azt mondták 2-2,5-be megáll

Mi lehet a gond? A karburátor teljesen új



2019. júl. 30. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hehe...

Nekem Kymco Agility City 4t van, igen 1,5L és 2,5L körül kellene fogyasztania, nekem 3-3,5L között fogyaszt, mikor még új volt visszamentem reklomálni, hogy kissé sokat fogyaszt, de megnyugtattak, hogy úgysem tudnak vele mit csinálni és nem is fognak, szal nyugodjak bele.

Szóval lehet, hogy 3 lityot simán beszipkázik, de én már túl vagyok 55,000 KM-n vele és a motorhoz még nem nyúltam, csak kopó alkatrész volt cserélve, illetve 35e-nél a hátsó tárcsa eltörött...

Szerintem 70e km-ig még biztos elfog menni nekem.

2019. júl. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

2T-nek sok lenne a 4 liter, nem hogy 4 üteműnek.

a 4 ütemű robogó 2L alatt (talán 2) kell fogyasszon, ha minden oké vele.

2019. júl. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én is írtam, hogy 1,5L és 2,5L körül kellene fogyasztania...

De sajnos a Kymco szereti a benzint, ezért dupla annyit szlopál...

Szalonból vettem és 3L volt a fogyasztása... olajat nem eszik pedig, rendesen is megy.

2019. júl. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ma vettem egy tiltás mentes CDI-t ami talán a héten megjön, lehet hogy azzal jobb lesz a fogyasztás?
2019. júl. 30. 20:45
 5/8 anonim ***** válasza:
45%

Na figyelj, elmondom mi van.

A motor mindenképpen ugyan annyi benzint fog elégetni, mint eddig, 1 dolog változhat, a végsebesség, ha a végsebesség megnő, ugyan annyi benzin elhasználásával, akkor a fogyasztás úgymond jobb lesz.

pl: volt mikor occcó kínai alkatrészt vettem hozzá és kb 50km/h volt a végsebbeség, nos igen akkor a km-re sok volt az a benzin.

de mikor 65km/h-vel ment, mert márkás cuccot vettem bele, akkor kevesebb.

Mivel automata és kb mindig nyélgázon megy, mert gyenge és úgysem gyors, így változhat csak a fogyasztás.

a motor mindig ugyan annyit fog pörögni és ugyan annyi benzint elhasználni, de a sebesség változhat, amivel a megtett távolság is.


Hülyén hangzik, de ezeknél a kis vackoknál ez van.

2019. júl. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
Nagyon sok, nekem két agilitym is volt és 1,8-2,2litert evett mind a kettő. Ne nyugodj bele.
2019. júl. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Nyakasparasztgazda ***** válasza:

Menj el valami lakatlan, forgalom mentes vidékre, szívd ki az összes benzint. Tölts bele 2 litert és menj vele folyamatosan 40 km /h val amíg meg nem áll. Nézd meg hány km re volt elég a benzin, aztán számolj fogyasztást. A biztonság kedvéért GPS el is mérd meg a megtett km t.

Ha sokat indítod, és hajtod max fordulatszám közelében akkor sosem fog keveset fogyasztani.

Ha koszos a légszűrő,el van tekerve a karbi, laposak a gumik, csal a km óra számlálója akkor sosem fog kevés fogyasztás kijönni

2019. júl. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem 55e km után már nem nagyon érdekel mennyit fogyaszt, egyébként én 95%-ba végállásba tartom azt a gázkart.

a kocsinál még mindig kevesebbet eszik aztán jól van.

2019. aug. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!