Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Computeres vizsgálat, alapjára...

Computeres vizsgálat, alapjárat beállítás ár?

Figyelt kérdés

Mennyibe kerül egy 2002 golf 4 computeres vizsgálata? Hibakód olvasás, plusz egy alapjárat beállítás.


Vidéken, nem márkaszervíz, számla nélkül.


Körülbelül?



2019. júl. 30. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:

No offense de miért nem egy szervizt hívsz fel?


Oké, körülbelüli árakat tudnak itt írni de szerviz és szerviz között is nagy árkülönbség tud lenni :)


Én olyan 10-20 között tippelem de lehet jóval kevesebb....

2019. júl. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

már megvan hogy ki csinálja, normális fickónak tűnik, de fogalmam sincs hogy mennyibe kerül az ilyesmi, és nem akarok nagyon átverve lenni


így laikus szemmel, youtube videók alapján legfeljebb 10ezer, de azért is kérdeztem rá itt, hátha

2019. júl. 30. 21:49
 3/5 anonim ***** válasza:

5-10e szokott lenni drágább helyeken, számlával.

A szokásos márkaszervizben, ahol visszatérő ügyfél vagyok egy fillért nem szoktak felszámolni hibakód olvasás/törlésre és programozásra.

Egy kis sufni szervizben, valami univerzális, tehát nem is gyári kütyüvel, számla nélkül szerintem pofátlanság pár ezer forintnál többet elkérni. Mert ez legfeljebb 10 perc munka és nekik tulajdonképpen semmibe nem kerül.

Bár ha akkor látnak először és más nem lesz, akkor valószínűleg inkább a lehúzásra mennek majd és annyit kérnek, amennyit nem szégyellnek.

2019. júl. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem:

hibát 4000ért olvas a villamosszerelő

az autószerelőnk ingyen

márkaszervizbe számlával 7950ft-ot fizettem

2019. júl. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
villamossági szerelő akar volna lenni :D
2019. júl. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!