Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vw passat cc fenntartása,...

Vw passat cc fenntartása, megbízhatósága?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2008-2009 körüli passat cc-t akarok venni 2.0 CRTDI motorral és kézi váltóval. Mennyire megbízható ez a modell? Nyilván csakis akkor vennék ha megbízható , nem pedig egy pénztemető. Szívesen várom azoknak a válaszát akiknekVolt vagy van még most is vele tapasztalata konkrétan ezzel a modellel. Nem szeretnék olyan emberekre hagyatkozni akik innen onnan szomszédtól a havertól hallottak eztazt erről arról a problémájáról stb.…


2019. júl. 31. 22:42
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%
A szokásos dízel nyűgöket tekintve jó választás.
2019. aug. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
A 2.0 CRTDI nagyon jó motor, ezt biztosra tudom mondani. Maga a Passat pedig sosem volt egy problémás autó, a CC is a hagyományos Passat belül, tehát a szép forma ellenére nagyon megbízható, problémamentes autó. Egy a baj, hogy a CC-k kétszer annyiba kerülnek, mint a sima Passatok, talán picit túl van árazva.
2019. aug. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
Szia. Neked van tapasztalatod ezekkel a motorokkal amik ezekben a cc-kben vannak? Az igaz ,hogy kb 2x annyiba kerülnek de az a forma megéri . Csak nem akarok abba a hibába esni ,hogy havonta áll az autó mert valami baja van
2019. aug. 1. 12:24
 4/42 anonim ***** válasza:
60%
Igazából ezek a 2.0CR-ek rossz nyelvek szerint az 1.9pd utódjainak tekinthetőek mert eléggé megbízható konstrukciók. Illetve a CC hátrányára legyen még az is íva hogy mivel keret nélküliek az ajtók így a sok merevítés miatt 1700kg, így érdemes a 170lovas 2.0TDI-it venni belőle.
2019. aug. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
Az 1.9 pd pont hogy egy utált és megbízhatatlan fajta nem? Úgy hallottam legalábbis. Van valami ami jellemző ezekre a típusokra? Remélem akkor jól döntök ha CC-t vásárolok 2009 körülit
2019. aug. 1. 15:51
 6/42 anonim ***** válasza:
Nekem 1.8 TSI CC-m van és 1460kg, nem nehezebb egy sima Passatnál. Kb. fél éve van nálam és eddig egyedül a tetőablak rolója kezdett el lógni, de az viszonylag egyszerűen javítható. Arra figyelj hogy ha sima szövetkárpitos az ülés, akkor a vezetőoldali szinte biztos hogy ki lesz kopva a háttámlán a nehézkesebb ki-beszállás miatt, érdemesebb bőrrel venni. Dízelnél a részecskeszűrő okozhat drágább javítást, vásárlás előtt ellenőriztetni kell a hamutartalmat.
2019. aug. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:

A 2.0 PD amit te utáltnak gondolsz, nem az 1.9

Nekem 2.0CRTDI-m van, igaz nem CC-ben, de az évjárat stimmel, a keret nélküli ajtó nagyon nagy feeling (nekem is az van), simán megéri a forma a plusz pénzt.

Egy jó autó, jó motor kombináció én nyugodt szívvel venném, ha CC kellene

2019. aug. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
Elvileg az elektromos vízpumpa és a kézifékkel szoktak bajok lenni. Azok meg annyira nem nagy tételek. De örömmel hallom hogy megbízható
2019. aug. 20. 21:22
 9/42 anonim ***** válasza:

Az 1.9 megbízhatatlan??? Ki mondta ezt neked?


Nézd már meg a hasznaltauton hogy rengeteget hirdetnek 300 - 400 ezer km-rel... szerinted akkor szar??

2019. aug. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogok újdonságot írni: 10-11 éves dízel, valószínűleg 200.000km feletti futással. Nagyban előélet függő, hogy mennyi nyűg lesz vele. Ha odafigyeltek rá, karbantartották, részecskeszűrő regenerációk nem voltak rendszeresen félbeszakítva, akkor elmehet még egyszer ennyit gond nélkül. Ellenkező esetben nem.
2019. szept. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!