Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen a KTM 390 Duke megbízha...

Milyen a KTM 390 Duke megbízhatósága? Ségítséget kérnék e témában.

Figyelt kérdés

Jelenleg A2-re csinálom a jogosítványt amivel lassan végzek. Rengeteg motort néztem, melyik lenne a megfelelő számomra. KTM 390 Duke-ra esett a választás, ez a tökéletes motor számomra. Olvastam jópár cikket a motorról ahol rengeteg pozitívumot hallottam, de ugyanakkor 1-2 tapasztalatot is olvastam ahol voltak embereknek problémája a megbízhatóságáról.


Félre értés ne legyen, nagyon jó motorról beszélünk. De vajon mennyire igaz az hogy évekig bírja kisebb karbantartás kivételével?


Elméletileg ha hosszabb ideig utazok nagy sebességgel akkor nagyon gyorsan romlik az állapota. A 390 duke esetén 170 km/h a max sebesség, persze nem ennyivel mennék folyamatosan, hanem országúthoz mérve 120-130.

Ennek a Dukenak egy hengere van, ami nem bírja ezt a tempót elvileg és kb 6-8 ezer km (ami kb egy szezon lenne nekem) után szinte teljes felújítás és cserét kell végrehajtani.


Mivel nem értek a motorokhoz csak nagyon minimálisan ezért kérdezem, hogy a fent említettek igazak e? Vagy teljesen más úton haladok...


Illetve ha valakinek van tapasztalata azt nagyon szívesen meghallgatom.



2019. jún. 29. 16:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!