Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek ez a kék és sárga...

Szerintetek ez a kék és sárga jó lenne Subaru-ra?

Figyelt kérdés

[link]


Az egész autó kék lenne, a felnik pedig sárgák, de nem tudom, hogy a kék mennyire hasonlít az eredetire. Ha lehet valahol kevertetni, meghallgatom, de gondolom az drágább. És tudom, a felni arany színű szokott lenni, de nekem a sárga jobban tetszik.



2019. aug. 1. 05:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha beviszel egy alkatrészt, tudnak keverni pont olyan színt. Egyszer festettünk így Aleko pickupot. A tanksapkát vittük be, kevertek 3 doboz sprét, otthon lefújtuk a friss lakatolást. Nem lett szép, megfolyt rajta a festék. De nem számított, követ hordtunk vele, szalmabálát, meg piacra zöldséget. Szegeden tudok mondani ilyen festék keverő boltot... pl. József Attila sgt. 28. nem tudom, neked Szeged közel esik-e...
2019. aug. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tatabánya közelében kéne inkább. Egyébként ha keverik akkor drágább?
2019. aug. 1. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!