Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Majusban fog megnyitni egy...

Petervoros kérdése:

Majusban fog megnyitni egy szallashelyem ausztriaban. Szeretnek telepiteni elektromos auto toltesi lehetoseget. Van arra modom (jogilag), hogy penzt szedjek az autok tolteseert?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy a sajat vendegeim, fel aron tolthessenek, aki meg csak tolteni jonne, azoknak is legyen erre lehetoseguk. Csinalt mar valaki ilyet??
2019. aug. 2. 11:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem töltöt is telepíthetsz akár a saját szakálladra és úgy töltöd az autókat ahogy akarod, vagy mennek hozzád pénzért tölteni vagy nem.

De szerintem meg aki nálad veszi igénybe a szállást azt töltsd bónuszként ingyen nekik.

Máshová úgyis ügyesen belehet épiteni az árat.

Akik meg csak úgy mennek oda töltani annak rendes áron és vagy oda járnak vagy nem.

De ezt inkább először egy elektromos töltő állomás telepítőkkel kellene konzultálnod hogy ez hogy működik.

Én itt indulnék el ebben az irányban. Aztán lehet hogy ők tudnak jó megoldással szolgálni.

2019. aug. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%
Magyarországon megengedik a jogszabályok, hogy pénzt kérj érte. Ausztriáról szerintem ezen a fórumon nem fogsz hozzáértő embert találni.
2019. aug. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 D. Brasco ***** válasza:
100%
Miért nem az osztrákoknál érdeklődsz?A behörde-be hamar kapnál es biztos választ!Mondjuk ha van is hozzá jogod,biztos lehetsz benne hogy a kutya nem fog nalad penzert autot tölteni tekintve hogy ausztriaban sokkal jobban kiepitett töltő rendszer van,amit ingyen lehet hasznalni!Az meg hogy ráadásul én mint megszálló vendég....szóval hogy engem még ezzel is külön lehúznának,és fizessem ki......hát biztos lehetsz benne,hogy az életben többet nem mennék hozzád,es eleve senkinek sem javasolnám a helyet!
2019. aug. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!