Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik elektromos kerékpár...

Melyik elektromos kerékpár nézz ki legjobban?

Figyelt kérdés
Hello! szemezgetek az elektromos bringákkal melyhez nem szükséges jogosítvány, és amelyek motor formára hajaznak, érdekelne kinek melyik tetszik legjobban, a robogó illetve bicikli féleségek annyira nem jönnek be, persze van kivétel, de még keresem az igazit... olyat végképp nem szeretnék amivel kiröhögnek... mindenképpen valami modernebb érdekelne ami még jól is nézz ki, tudom.. tudom, nehéz kérdés de biztosan van ilyen! :)

2019. júl. 28. 15:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk, ha én szeretnék ilyesmit, akkor pont nem érdekelne, hogy másoknak mi tetszik, vagy mi nem... legfeljebb az, hogy a nekem tetsző típusról másoknak mi a véleménye (plusz tesztek, videók, stb)

Az elektromos kétkerekűek egyébként sokak által utált közlekedési eszközök, emiatt vannak is konfliktusok, persze nem mindennaposak, de számít hol, és hogyan használod.

Az akkumulátor teljesítmények szélcsendes időben, sík terepre, új korukban irányadóak, gyakorlatban lényegesen kevesebbet tudnak. Ez azért is számít,. mert a pedálos biciklit még tekeréssel lehet segíteni, de az általad óhajtott robogó kinézetű, ha lemerül, tolhatod.

Azt meg ne másoktól várd, hogy megmondják, neked melyik tetszik

2019. júl. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Ezek szerintem tűrhetően nézznek ki:


[link]


[link]


[link]


[link]


Hasonló vagy komolyabb alkotások érdekelnének, én eléggé beleástam magam a témába, de nem sok olyat találtam ami esetleg jól is nézz ki! :)

2019. júl. 28. 15:25
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább a teljesitményét nézném mint azt hogy hogy néz ki.

Mégis ki az aki kiröhögne bármivel?

2019. júl. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%
Még egyszer leírod, hogy "nézz" "néz" helyett megharaplak.
2019. júl. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem pont ezek néznek ki röhejesen. Jogosítvány nélkül max 300W teljesítményűt vezethetsz. Az pedig nem sok. Leginkább arra jó, hogy rásegítsen a tekerésedre. Akkor meg már inkább egy rendes bicikli kinézetűt vennék, jó minőségű motorral és akkupakkal, nem ilyen bóvlikat.

Nemrég egyébként én is gondoltam ilyenre, de megnéztem mibe kerül egy ilyen és dobtam egy hátast!

Ilyen 1 milliót nem adnék érte. Annyiért már rendes 2-3kW-os elektromos robogót is kapsz. Ami ugyan még kínai, de legalább nem a legalja minőség. Nekem mondjuk van B-s jogosítványom. Egy ilyen már sokkal értelmesebb, sokkal nagyobb teljesítményű, amivel 45-50-nel is tudsz gurulni. Kevésbé tartom veszélyesnek, mint 15-tel tötymörögni az autók között.

Hátránya ezeknek az elektromos cuccoknak, hogy az akku élettartama véges. Amit néztem arra a gyártó saját bevallása szerint 5 évet adott meg. Utána mehet az egész elektromos robogó a kukába. Vagy veszel új akkupakkot, kb a komplett robogó új árának a 80%-áért. Ami szerintem nagyon nem éri meg.

Most ott tartok, hogy legyen hagyományos benzines. Egy 4 ütemű, injektoros 3-4 lóerős nem kínai robogó újonnan kijön az elektromos típus árának kb 70%-ából. Tehát jóval olcsóbb. Amíg el nem kopik használom. Teljesítménye is van, 3-4Le.

Szóval én ezt már végigzongoráztam és ennél kötöttem ki. A közeljövőben szeretném is megvenni.


Amúgy beírod a keresőbe hogy elektromos robogó 300W és rengeteg találatot ad. Pl itt van ez. Robogó kinézetű, 300W-os azaz jogosítvány nélkül vezetheted: [link]

2019. júl. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
2019. júl. 29. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

nézz :D Beidegződés, nem tudok leszokni róla, de próbálok!



Szerintem van amivel kiröhögnének, fiatalok nem nagyon zúznak ilyesmikkel,.. legalábbis tapasztalataim szerint, én meg 23 vagyok!


Egyébként ezeknek amiket linkeltem végsebessége olyan 50km/h ami nekem pl bőven elég, :D


a jogsit tervezem lerakni és utána is mindenképpen elektromos járművel képzelem el a jövőmet, de úgy hiszem addig is, és utána is hasznos lehet egy ilyen valamiféle szerkezet, ezek a robogó féle cuccok nem jönnek annyira be, de lehet akkor fordítva látom és ezek néznek ki jól, mindenképp fontos más véleménye hiszen tényleg nem szeretném cikibe hozni magam... :)

2019. júl. 29. 22:43
 8/16 A kérdező kommentje:
egyébként persze én sem a drága egy milliós cuccokat néztem ki, már az elektromos chopperen is elgondolkoztam, az is tud ilyen 50-60km/h, de ott van például a ztech zt19, ami olyan 200 körül mozog...
2019. júl. 29. 22:47
 9/16 anonim ***** válasza:

Azért arra ne vegyél mérget, hogy 300W teljesítménnyel te 60km/h-val fogsz száguldozni! Talán lejtőn lefelé hátszéllel összejöhet.

Árban a legalja kínai kategóriát én hanyagolnám. Ezekkel nincs igazán tapasztalatom, de másnál már megtanultam, hogy nem vagyok olyan gazdag, hogy az olcsót vegyem. Tanulópénznek meg a 200 is sok. De kívánom ha mégis ilyet veszel, hogy ne így legyen és járj jól vele!

2019. júl. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
megnéztem egy két cuccnál ilyen teszt videókon mit is tudnak és ha a 60 nem is, de 50-vagy felette picivel egyiknél, másiknál kihozható, de igazság szerint ez megint egy olyan dolog ami nem izgat igazán....tehát ha 30 felett megy az is tökéletesen elég, mert most egy biciklivel mászkálok ami lassan szétesik alattam, na ha így vesszük akkor persze bármi jobb :D
2019. júl. 30. 10:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!