Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volvo S60 váltó felújítás...

Volvo S60 váltó felújítás után néha ránt. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Nemrég vettük, most egyelőre jóindulatúan feltételezzük, hogy tényleg volt felújítás, egy vezérlés cseréről találtunk benne papírt. Hibakód olvasó MIL requestet ír, erről annyit találtam, hogy valami csatlakozás, érintkező lehet, ezt még nem néztük meg. A valtoolaj elég sötét, nyilván cserés, de ez lenne a legkevesebb gond. Néha gyönyörűen vált, néha pedig mintha nem tudná eldonteni, hanyadikba is kéne tennie, csak pörög, pl hirtelen gyorsításnál. P D N között nem akad, nem gondolkodik, hangja nincs, olyan érzés, mintha meg lenne zavarodva. Volt már ilyen valakinek? Autószerelő látatlanban cserélni akarta, meg kuka az autó... Azért én még nem temetném, nagyon szeretjük.

2019. aug. 2. 11:59
 1/3 A kérdező kommentje:
Amit kihagytam, hogy nem ír semmi más hibakódot, ezt is engedte törölni, csak pár100 méter után dobta be újra.
2019. aug. 2. 12:02
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Pedig rákellene kötni és menet közben amikor a hiba jelentkezik akkor kiolvasni, mert lehet nem tárolja hibát.

De szerintem meg egy elektromos kontakt hiba is generál ilyen hülyeségeket.

2019. aug. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon örülök a válaszodnak, köszönöm! Akkor reális, hogy ha furán viselkedik, nem feltétlenül kuka azonnal? Elképzelhető, hogy egy esetenkénti rántás(inkább hirtelen sebességbe "dobás") lehet attól, hogy hirtelen kap/nem kap infót? Este felé természetesen meg lesz nézve rendesen, de ilyenkor nyilván sok minden játszódik le az emberben, és nem ugranánk bele azonnal egy váltócserébe, ha van rá esély, hogy csak az elektronikát kell átnézni.
2019. aug. 2. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!