Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire hiteltelen az ilyen...

Mennyire hiteltelen az ilyen ember?

Figyelt kérdés
Ma a városban láttam egy motorost, és övtáska volt rajta. Milyen rocker az ilyen, aki övtáskát hord? Régen én is voltam rocker, igaz, melegítőben jártam, de nem volt pénzem bőrkabátra! Neki meg motorra is van, és képes övtáskát hordani? Szánalmas, nem?

2019. aug. 3. 12:09
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Azóta már zenéltem is, és nem csak a YouTubon, már koncertet is adtam! Hiteltelen rosszakaróim!
2020. máj. 20. 04:54
 12/17 anonim válasza:
100%

Te kétbites! Ide figyelj!


A kérdésben te arról picsogtál nekünk, hogy aki övtáskát hozd rockerként, nem is rocker (jézusom). Mi ez ellen szóltunk.


Erre jössz azzal, hogy te már zenélsz is? Komolyan, egy, soha nem leszünk kíváncsi a zenédre, kettő, ha egót akarsz növelni, ne itt tedd, sőt inkább sehol se tedd, az emberek nem szeretik. Három, nem is kérdezte senki, sehogy nem illik ide, k.


Te bolond, te.

2020. máj. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
De igen, ideillik! Mert hiteltelennek, trollnak, ripacsnak, nemrockernek neveztek, te meg kétbittesnek! Nem a kérdésemre válaszoltatok sokan, csak elítéltetek, pediglen nem is ismertek! Ezért bizonyítottam be, hogy nincs igazatok!
2020. máj. 24. 06:25
 14/17 anonim válasza:
100%

Jó, akkor megkapod, hátha megérted: semennyire sem hiteltelen.


Ugyanez mindenkinek a véleménye. Ilyenkor nem gondolkozol el legalább egy picit magadban, hogy hú ember, lehet, hogy hülyeséget írtam? Nem szégyen, hidd el.

2020. máj. 24. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nem írtam hülyeséget, csak tévedtem. Azok írtak hülyeséget, akik csúnyát írtak rám, és nem hitték el, hogy rocker voltam, most meg zenész vagyok.
2020. máj. 24. 07:18
 16/17 anonim válasza:
100%

Jól van, ember vagy elvégre te is. Most már megtanultad, hogy egyáltalán nem hiteltelenek azok a rockerek, akik fel mernek venni övtáskát, mert húha. Sőt, az is lehet rocker, aki nem is néz ki annak...


Rocker voltál, most zenélsz, egészségedre. Csak ilyeneket ne írj többé, mert egyébként egy az, lehet támadásnak is venni, kettő, baromság(nak lehet felfogni). De részemről nincsen baj, ugyan :)

2020. máj. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Akkor jó, köszönöm :)
2020. máj. 24. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!