Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Új Suzuki Swift indításakor...

Új Suzuki Swift indításakor állandóan bekapcsol a rádió. Már fél éves, de csak most kezdte. Hogy lehet kikapcsolni, úgy hogy ne kapcsoljon be újra?

Figyelt kérdés

2019. aug. 4. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Márkaszerviz majd megoldja
2019. aug. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hogyan kapcsolod ki? A fejegységen egyszer megnyomod a 'kikapcs' gombot vagy hosszan nyomva kikapcsolod az egész fejegységet?
2019. aug. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

A monitoron ill. a kormányon lévő kikapcsolás jellel próbálkoztam.

2019. aug. 4. 17:13
 4/5 anonim ***** válasza:
1es vagyok: fél éves kocsi, az garanciális hiba. azaz ingyen van! Minek keresni az okokat, majd megoldják. Az a 14 % meg mokolja csak a nyugattan a saját garanciása autóját, és ne csodálkozzanak ha majd a szerviz meg pénzt kér a javításért.
2019. aug. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
#2 vagyok. Azzal csak lenémítod a rádiót, nem kikapcsolod, így következő induláskor ugyanúgy szólni fog. Ha hosszan nyomod az érintőkijelző melletti 'bekapacs' gombot, azzal ki tudod kapcsolni a fejegységet úgy, hogy az következő induláskor is kikapcsolva marad. De sajnos kikapcsolni külön nem tudod csak a rádiót.
2019. aug. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!