Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » KS-Tools DUGÓKULCS KÉSZLETEK...

KS-Tools DUGÓKULCS KÉSZLETEK MILYENEK?

Figyelt kérdés

Birja a rendszeres használatot?

[link]



#krova #dugókulcsok
2019. aug. 5. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Bírja.
2019. aug. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2019. aug. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az előbb már eldöntötted, hogy PROXXONT fogsz venni. Akkor most mégsem?
2019. aug. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ennyi pénzért biztos jó, ennyiért már illik "életre szóló" minőséget adni.

Itt az a fő kérdés, hogy mennyire intenzíven lenne használva, igénybe véve, cibálva, terhelve?


Néha-néha szerelgetéshez teljesen elég az olcsóbb készlet is.

Az is bírja nagyon sokáig, még ha néha cibálgatva, erőltetve van akkor is.

Én személy szerint nem vennék ilyen drágán dugókulcs készletet autó szereléshez.


Nekem egy ilyen 10000 forint körüli készletem van:

[link]


Alkalmi autószereléshez és szerelgetésekhez nekem többszörösen elég és néha cibálgatva, terhelve is van a fix toldó szár és semmi baja, bírja.


De ha kicsit minőségibbet szeretnél akkor tudom ajánlani még ezt a két Yato készletet(valamelyiket a kettő közül):

[link]

[link]


Ez a Yato egy jó lengyel márka és megbízható jó minőségű, nem érdemes drágábbat venni. Viszont nekem az a "noname" Gekko készlet nagyon bevált, nagyon jó ár-érték arányú készlet annyi pénzért, cibálva és terhelve is van néha, csak ajánlani tudom.

2019. aug. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Olyan kell ami az autószerelőknek is van mert 4 autót szervizelek vele,folyamatosan.
2019. aug. 6. 12:13
 6/7 anonim ***** válasza:

"Olyan kell ami az autószerelőknek is van mert 4 autót szervizelek vele,folyamatosan."


Akkor egy Yato készlet teljesen megfelelne neked erre a felhasználásra.

2019. aug. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A Yatot azt nem ismerem de a a bátyám is vett 10 ezerért dugókulcs készletet,elkértem tőle kocsit szerelni,eltörnek a krovák meg meg vannak lottyanva ,nem acélból vannak hanem vasból,el lehet csavarni őket,sima kerékcsavar lehúzásnál is.
2021. aug. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!