Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » POWERFIX dugókulcs (krowa)...

POWERFIX dugókulcs (krowa) készlett vélemény? 94 részes LIDL-BE 12000FT?

Figyelt kérdés
2016. dec. 30. 17:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
18%

én 32 részest vettem 50 ezerért.

és még ez sem profi kategória.

ezek mind silány anyagból készült szerszámnak nem nevezhető valamik, arra jó hogy egy évben egyszer elővedd mikor aksit cserélsz.

ha valami komolyabb csavart kell lelazítani akkor azt se tudja a kulcs hogy hány felé törjön majd..

2016. dec. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%

Ez így ebben a formában nem igaz. Én több lidlis szerszámot is vettem és ha rendeltetés szerűen használod tehát nem raksz rá méteres csövet a racsniskulcs végére akkor esélyed sincs eltörni. A fix szárral meg akár rakhatsz is rá csövet. Ez nem a piacmelléki biliacél kategória.


Szóval ha nem vagy hivatásos autószerelő,csak a saját dolgaidat bütykölöd akkor megfelel a célnak.Otthonra pölö Beta készletet venni több mint luxus,de mindenki arra költ amire akar.

2016. dec. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%

Csak az szidja ezt a márkát aki még nem használta!

Nekem ilyen van:

[link]

Legalább annyit kibír mint a King Tony! Tapasztalat!!!

2016. dec. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%
Próbaképp anno vettem egyet, úgy voltam vele ennyiért eltörgelni jó lesz. Egyet sem sikerült még eltörni, pedig ha ez volt közelebb akkor légkulccsal is használtam a dugókat. Vedd meg nyugodtan, bírni fogja.
2016. dec. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

#1 vagyok

akkor a 15 év alatt csak én fogtam ki ez olcsó gagyi készleteket, amik egy jobban rárohadt csavar után szarrá törtek :(

mondjuk nekem amúgy is fenntartásaim vannak a lidlivel, 2x is befürödtem már.

egyszer egy digitális tolómérővel, amit nem lehetett kalibrálni mindig csalt 1,5mm-t, vissza vittem kicserélték, még szarabb volt amit cseredarabnak adtak.

másik meg egy led-es mozgásérzékelős reflektor volt, az első 1 nap után elsötétült, a következő másfél hétig bírta, a harmadik jelenleg is megy (3 hónapja) reméljük ez már bírni fogja :)

2016. dec. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
51%

Ez kivételesen egyáltalán nem gagyi. A csomagoláson rajta volt a gyártó, valami német szerszámgyártó cégtől származik,nem kínai :D

A többi lidl-s cuccot passzolom.

2016. dec. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, mindenfélére 3 év garanciát adnak. Bármi műszaki terméket vettem, egy kivételével ma is hibátlanul működik. Legnagyobb szám, amit a tétényi lidliben vettem nyolc évvel ezelőtt, az egy akkus fúrógép készlet táskában. 3 év a gari, hát nagyot nem bukhatok(nyolczer volt a cájg) .

a mai napig kedvenc akkus fúróm..sűrűbben kell tölteni, az igaz, de fúr mint állat..


vedd meg a készletet ha három év a gari.


led izzót is csak azért vettem, mert három évet vállaltak. Bátrak, azt meg kell hagyni. az egyik izzó a pincében három hónapja éjjel-nappal világít..még van 33 hónap.

2016. dec. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A német is gyárt gagyit,ahogy a kínai is jót,illetve az olcsókból is vannak korrektek,ahogy a drágábból is pocsékak.


De ez manapság már elég sok mindennél így van.Lásd mobilok.

2016. dec. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 kelemann válasza:
Én három hónapja vettem hasonló (de 108 részes), MÖLLER márkájú (németes hangzású kínai) készletet. Gyanús volt, hogy helyenként kályhaezüsttel van ráfújva, de a célnak eddig megfelelt. Utoljára december közepén használtam, kicsit párás időben. Tegnap kellett elővennem újra, és megdöbbenve tapasztaltam, hogy a fejek nagy része rozsdás. Az még talán előfordulhat, hogy pl. a krómozatlan imbuszok berozsdásodnak, de - könyörgöm - a króm-vanádium??? Szóval tényleg biliacél, fényes ezüsttel festve. A gyűrődést amúgy általában bírja, bár pl. az imbusz nem teljesen mérethelyes, és egy csavart lesarkazott, a T kulcsot meg eltörtem ugyan, de azt a saját hibámnak tudom be, mert egy beállt féltengelycsavart erőltettem vele +2 toldósztárral. Mos én is a Lidlis készleten gondolkodom, ezt meg elajándékozom valakinek, aki csak elemes bútort rak össze vele.
2017. jan. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
megvettem a lidl-ben eddig csakgy akumulátort cseréltem vele jol teljesített.
2017. jan. 10. 17:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!