Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért csúnya sokak szerint a...

Miért csúnya sokak szerint a régi Fiat Multipla?

Figyelt kérdés
Én sose értettem. Szerintem még jól is néz ki az a kis hurka a szélvédő-motorháztető határán. Vagy mire értik sokan a csúnyaságát?
2019. aug. 6. 12:33
1 2
 1/12 D. Brasco ***** válasza:
27%

Azért köpködik mert ez lett a menő meg a divat hogy minél jobban ócsárolják.

Annak idején a top gear-ben aztán meg itthon a totalcar-ban is szénné ekézték,hogy fúj de csúnya stb.....nyilván akkor innentol kezdve te sem mondhatsz mást......

Egyebkent a multipla kettos megitelelserol mindentől többet mond az a tény hogy a megjelenése évében a vilag legcsunyabb autojanak valasztatottak!A rá következő évben meg a világ családi autojának!

2019. aug. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%

Mert a szépség relatív???

Mindenkinek más tettszik.

2019. aug. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%

A Multipla egy zseniális családi autó. Meglehetősen bátor módon teljesen a funkcionalitásra mentek a tervezésnél, hogy jó legyen benne utazni. Ez sikerült is:) A divatot meg nem vették figyelembe.

----

Ahogy a totálkáros majmok öregszenek, és gyerekeik lettek, ők is felfedezték a multiplában rejlő zsenialitást:


[link]


Talán az egyetlen negatívuma a Multiplának, hogy a csomagtér kicsi. De ennek is megvan a maga története, amit a linkelt cikkben szépen elmeséltek.

2019. aug. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Mindenkinek más tetszik...a többségnek pláne a régebbi nem tetszik,szerintem is csúnya nagyon.

Viszont a kinézetet leszámítva azokból amiket az utóbbi időbe össze olvastam teljesen rendbe van az autó, alig van gond velük

2019. aug. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
47%

Azért, mert az emberek nagy része szerint egy amorf szörnyszülött. Egyetértek ezekkel az emberekkel.

Ráadásul nem is praktikus, kényelmes.

2019. aug. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%

Én is csúnyának tartottam anno. amíg ki nem jött a BMW i3...

Ha egy i3-at látok nem tudom, hogy sírjak-e vagy nevessek, a Multipla már "megszokott" autó és sok család szerint kiváló családi autó.

2019. aug. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
19%

Azok a hülyegyereke tartják csúnyának akik semmire se vitték az életben és autóval akarnak önkifejezni (30+ éves szakadt BMW-vel).


Aki kicsit is normális, az tudja, az autó használati tárgy. Nem kezdel egy villáskulcson rugódzni, hogy szép-e. Ki lehet vele hajtani a csavart azt csá.


Ebbe meg belefér a család, földig ér a kereke oszt megyen.


Telejsen korrekt autó.

2019. aug. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%

Mert tényleg nem szép. :)

Viszont marha kényelmes, és jól kihasználható az utastere.

2019. aug. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
19%

#7

Ekkora marhaságot.. :D ha fizetnének, se kellene saját autó (semmilyen), ettől még feltűnik, ha valami bűn ronda. :)

2019. aug. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
28%
Meg azok szolják le, akik egy rozoga Marutit se engedhetnek meg maguknak
2019. aug. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!