Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Âllami tâmogatâssal szeretnèk...

Âllami tâmogatâssal szeretnèk autót venni. Dacia lodgy vs citroen c4 grand picassó. Vèlemènyek?

Figyelt kérdés
2019. aug. 6. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Kerüld mindegyiket!
2019. aug. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha az ár nem számít, a Grand Picasso-t venném, mert a hátsó ülések kényelmesebbek. Nemrég néztem hasonló kocsikat, igaz használtan. Sokáig a Grand Picassó volt a favorit, de aztán találtam egy első gazdás Grand Senic-et, és azt vettem. Nem mintha bajom lenne a C4-el, csak alkalmi vétel volt, és ez is nagy, meg megyen.
2019. aug. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lodgy van a családban, 2013-as évjárat, 1.5dci. Motorikusan nagyon jó, hét személlyel is vállalható, a fogyasztása is jó. A műanyagok minősége nem az igazi, de ennyi pénzért nem lehet csodákat várni. Valamint pár biztosítékot is cserélni kellett, de az filléres tétel.
2019. aug. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem egy kategória, sem árban, sem minőségben, nem tudom így milyen szempontok alapján kellene össze hasonlitani, véleményezni.

Kérdés, hogy neked melyikre van elegendő pénzed, mert az állami támogatás nem azt jelenti, hogy neked nem kell mellé tenni jelentős összeget, sőt nagyon át kell gondolni, hogy hosszú távon nem lesz-e gond az autó vásárlásból.

2019. aug. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%
Mind2 jó. De nem ugyanaz a kategória. Így nem lehet egymáshoz hasonlítani
2019. aug. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igazâbol arra vagyok kívâncs hogy mennyire megbízható a lodgy,ès a citröen is.tudom nem egy kategória.köszi a vâlaszokat
2019. aug. 6. 20:47
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Új autókra van garancia.

A megbízhatóság inkább a sok éves, használt autóknál kérdés, főleg azért, mert az előéletéről nem lehet tudni semmit.

A Dacia egy olcsó Renault, a Citroen meg egy drágább francia autó, de jibban felszerelt, klnyelmesebb, és többek között rajtad is mulik, hogy évek múltán milyen lesz az állapota a megvásárolt darabnak

2019. aug. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha újat veszel jó mindkettő.
2019. aug. 7. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!