Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van-e valakinek tapasztalata...

Van-e valakinek tapasztalata az új 1 literes,3 hengeres,73 lóerős, motorral rendelkező Dacia Loganről?

Figyelt kérdés
Megér az autó felszereltségtől és kedvezményes áron (roncsprogram) kb. 7000 eurót? Vagy ennyi pénzért inkább egy használt nyugati autó?

2019. júl. 25. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
10%
Ennyi pénzt nem ér egy román fos (francia), egyértelműen egy nyugati autó.
2019. júl. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
11%
Ugyanolyan hitvány f*s,mint minden dácsia meg más szutyok kispresztizsű autó...Ez a kocsi az én szemembe 300 ezret nem ér nem,hogy hétezer eurót!Ha neked egy közlekedő edény kell akkor talán,de ebben nem fogod magad jól érezni!Most ültem egy ilyenben,mert nagybátyáméknak ilyen van,hát én nem,hogy a húsz éves e39-emet,de még faterom majdnem fapados hármas golfját se adnám oda érte!Minden nyiszog,nyüszög,okádék a belseje,sorjás műanyagok,lötyögő gombok,még teleszkópos motorháztető tartó sincs,a csomagtér ajtó tartó rugós megoldásán meg konkrétan hasonfekve röhögtem,és az orrfacsaró kínai műanyag szagról még nem beszéltem...Szerintem szégyen,ha valaki 2019-ben ezért valaki bármennyi pénzt is kiad!Ennyiért autót kapsz!Ennyiért én biztos egy 6-os golfot vennék minimum...
2019. júl. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
#2 Tudod mi a különbség a Dacia és az E39 között? Hogy a Dacia üzemeltetése nem húzza le rólad a nadrágot is. A kérdező nyilván nem élményautót keres, hanem egy olyat, amivel közlekedhet, a Dacia meg erre tökéletesen megfelel. Előnye ezzel szemben, hogy 0 kilométeres és az első perctől kezdve ismered az autó életét, tudod hogy van szervizelve, mit kapott meg és mit nem. Egyébként az alkatrész fillérekbe kerül hozzá. Nekem kifejezetten tetszik, hogy nincs benne annyi felesleges giccs, csak az alap dolgok. Ami nincs, az nem is romlik el. Azért a klímát ne spórold ki belőle. Van hozzá feláras ülés, ami kényelmes, ha jót akarsz a hátadnak, mindenképpen azzal vedd.
2019. júl. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 D. Brasco ***** válasza:
100%
Szerintem több mint nevetséges higy mindenki köpködi a daciat miközben olyan eladásokat produkálnak amit sokan megirigyelhetnének!nincsen velük semmi baj csak tudomásul kell venni hogy olcsón olcsót szlogennel keszülnek!Ami nem azt jelenti hogy szar,csak valoszínüleg nem lesz benne olyan finom a bőrüles meg lesz olyan élmény vezetni mint egy E39-et,bar őszintén nem is értem higy jut valakinek eszébe ezt a két autót barmilyen szinten is összehasonlitani?!
2019. júl. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Barnabas333 ***** válasza:
100%
Én nem köpködök rá, először én is azt akartam venni, de nekem a vezetési élmény is fontos. Akinek csak az kell megbízhatóan elvigye A-B-be annak tökéletes.
2019. júl. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A második válaszoló egy szép kis privát üzenetet is írt nekem. Gondoltam inkább nyilvánosan válaszolok rá.

Nem tudom miért ekkora divat elvből lenézni a Daciakat, meg úgy általában a francia autókat, de egyvalamit mindig elfelejtetek: mindenkinek másra van igénye. Valakinek az autó közlekedési eszköz, aminél az egyetlen szempont, hogy guruljon, megbízható legyen, ne rokkanjon bele anyagilag, mikor kell venni bele valami alkatrészt, vagy esetleg be kell fizetni az éves biztosítást, valakinek pedig hobbi, státusz szimbólum, élvezeti cikk. Tudom, Magyarországon a BMW az isten, de azért nem kéne elvből lenézni mindenkit, akinek nem telik rá, vagy egyszerűen sajnál pénzt ölni bele.

2019. júl. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk ilyenünk van.

A motorral önmagában baj nincs, ha nem közlekedsz rendszeresen autópályán akkor okés és elég keveset is fogyaszt. Pályatempónál azért már bőven 4 ezer fölött forog, megurgik a fogyasztás és zajos is, de alkalomadtán elviselhető (igazából ami kényelmes utazótempó lenne neki, az olyan 110-120 körül van, de mentem vele 150-et is). Na meg hát nem lehet vele necces előzéseket bevállalni, lendületből kell eljárni.

Az ajtók "csukásérzete" meg a kilincsek tapintása borzalmas, de amúgy más gond nincs. Nem érzem rajta azt, hogy szét fog hullani pár év múlva, nem zörög benne semmi. Az ülések kicsit rövidnek tűnnek, de mivel elsősorban városi autónak vettük, ezért nem zavaró a 15-30 perces utaknál.

2019. aug. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi ilyet rendeltünk meg nemrég csak a kombi változatát.Mindenképp egy új autó mint egy használt vacak azzal szépen befürödtünk már párszor.Általában azok szólják le a Daciát akiknek nincs.
2019. aug. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!