Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A1/B, vagy másnéven B125...

A1/B, vagy másnéven B125 jogsítvány?

Figyelt kérdés

Arra az elhatározásra jutottam, hogy szeretném kipróbálni a motorozást. 24 éves vagyok. Jelenleg csak egy B kategóriás jogosítványom van. Mi a véleményetek a B125-ös különbözetiről?

Neten úgy olvastam, hogy 3 óra elméleti majd 2+1 óra gyakorlati oktatás után megszerezhető. Korábban már robogóztam, mentem simsonnal, viszont szeretném kipróbálni a motorozást egy 4 ütemű 125cccm motorral, amit vásárolnék magamnak. Vélemények? Tanácsok? Jól közelítem meg ezt a dolgot? Igazából a költséghatékonyság (jogosítvány megszerzés terén) miatt esett erre a választásom, ha megtetszik és rákapok akkor lépnék csak feljebb. Köszönöm szépen előre is!



2019. aug. 7. 21:02
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ez csakis a személye preferenciádtól függ.

Én is szeretném elkezdeni, de amire nekem kell oda a 125ös kevés, az A2 pedig gazdaságilag rosszabb ezért én majd a korlátlant tervezem a kövi szezonba.


A B125 akkor jó ha már van motoros rutinod, szóval alkalmasnak érzed magad, hogy pár óra vezetés után egyből vizsgázz is, ha nem akkor szinte biztos, hogy még pótórákkal is kell kalkulálni, bár még így is olcsóbb mintha sima A1re mennél.

2019. aug. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!