Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kiforrt a hűtővíz, lett...

Kiforrt a hűtővíz, lett maradandó károsodás?

Figyelt kérdés
Hazafele ausztriából a pályáról lejőve láttam, hogy fröcsög a víz a motortérben. Megvártam amíg lehűl, majd utántöltöttem rendesen. Utána az autó ment rendesen, de addig se ment a mérő 90 fok fölé. Az egyetlen, ami aggaszt, hogy nagyon sötét volt a maradék víz mielőtt utántöltöttem, de azóta nem forrt meg, nem tejeskávé az olaj stb..

2019. aug. 8. 09:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Vagy lett vagy nem lett.... de az nagyon pozitív,hogy haza jöttél vele gond nélkül.

Viszont én megnézetném!!!

Sötét volt a maradék víz.... nincs helye az olajnak a vízbe!!

2019. aug. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azóta nem forralta ki, kíváve autópályán tűző napon. Elfogyott 3 liter kb 100 kilóméter alatt. A hőfokjelző nem megy fel 90 fok főlé. Lehet hogy eldugult valami?
2019. aug. 9. 20:36
 3/3 A kérdező kommentje:
Mióta csak desztvizet tettem bele, nem sötét egyáltalán. Nem bugyog ha pörgetem a motort.
2019. aug. 9. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!