Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezt az autót érdemes megvenni?

Ezt az autót érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

Nagyon megtetszett..

[link]



2019. aug. 8. 10:59
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Érdemes, megveheted.
2019. aug. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

#1

Ez egy tipikus beszóló szöveg.. Ami nekem fura ezzel az autóval..

1. Motortérről nincs kép...

2. Azt írja hogy ideiglenesen ki van vonva a forgalomból de átiráskor visszakerül... Pls..

3. Nekem fura...

Szerintetek?

2019. aug. 8. 11:04
 3/8 anonim ***** válasza:
28%

Nekem nem kéne mert

1. nem tetszik

2. első kerekes

3. drága


De ettől még lehet akár jó autó is :)

2019. aug. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Vicces vagy:

Megkérdezed érdemes-e megvenni. Valaki megíyrja , igen, vedd meg. Erre nem tettszik, hogy beszól. MIVAN????


1. Mit akarsz a motortéren nézegetni??? A sok műanyagot? Vagy a port?

2. Mivel az ideiglenes kivonás megszűnik a tulajdonos váltással, ezért valóban visszakerül a forgalomba automatikusan...

3. Ha fura, akkor miért nézegeted? Keress másik kocsit.



Amúgy meg: én nem venném meg, mert én a kis városi kocsikat részesítem előnyben, és sosem vennék dízelt...

2019. aug. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Neked kell eldöntened hogy tetszik-e és hogy neked megér-e ennyit.

Ha a saját véleményemre vagy kíváncsi, 10 éves "szürke" átlagautóért, aminek se a műszaki paraméterei, se a felszereltsége nem kiemelkedő, nem adnék majd' 2 milliót. Ha átnézve is valóban jó állapotú és 1,6 körül odaadják, annyit talán megér.

SZÜF szerint a leírással ellentétben 3. tulaj nevén van. Persze lehet hogy a 3. tulaj pl a kereskedő, akinél van most az autó.

Érdekesség még, hogy 2007-es gyártás. 2 évig állt valahol. Pl készleten ragadt autó lehetett.

Idén február óta van kivonva a forgalomból. Ami lehet ezért is akár mert a kereskedő nem akarja utána a biztosítást fizetni azért hogy csak álljon a telepén.

Az, hogy nincs a motortérről kép, engem nem tartana vissza. Elmennék és megnézném amire kíváncsi vagyok.

2019. aug. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerintem is drága..
2019. aug. 8. 12:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is Corollám van! Én simán megvenném, nagyon jó autók. Az 1.4d rémesen keveset fogyaszt és nem egy elromlós fajta. Nekem 6 éve van Corollám igaz egy régebbi de ennél jobb autóm nem sok volt.
2019. aug. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
32%

Először:

"nekem nagyon megtetszett

Később meg:

"nekem fura", utána pedig: "szerintem is drága".


Na figyelj ide Pistike!

Se pénzed, se jogosítványod és még azt sem tudod eldönteni, hogy most kell vagy sem?

Na menj aludni!

2019. aug. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!