Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit jelent ha teljesen be...

Mit jelent ha teljesen be tudom nyomni a fékpedált?

Figyelt kérdés

Szervós fék, működik a fék (bár elég gagyi) betét cserés. Ha nagyon erősen nyomom akkor koppanásig betudom nyomni (lassan és nehezen).

Levegős?

Baj ha így járok vele ameddig nem cserélem ki?



2019. aug. 9. 20:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Legalább hülyeségeket ne irnátok. Ha kopik a betét az olaj utána folyik a munkahengerbe és pont ott fog azután is a fék.
2019. aug. 15. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem kell pánikolni, az Astra J turbóbenzin változatának fékrásegítése is olyan erős, hogy folyamatosan nyomva le lehet padlózni a fékpedált. Ilyenkor nagyjából 190bar van a fékcsövekben, szal nem para.
2019. aug. 15. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Ma vezettem aztan teljesen jó volt a fék fog mint állat... es szerintem nem is padloig nyomom csak mint ha olyan lenne egy ido utan ugy bekoppan a fek hogy onnantol off.. meg beindulasnal lehet erezni ahogy megkapja a szervot ha nagyon nyomom akkor igy megmozdul a pedal mint amikor az ember csuklik ugy
2019. aug. 16. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!