Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek mi történt,...

Szerintetek mi történt, mennyire vészes?

Figyelt kérdés
Elvittem egy helyi szerelőhöz az autómat, aki elvileg ért ezekhez, egy 320d 150lovas e46os bmwről van szó, főtengely szijtárcsát akartam vele cseréltetni mivel elegge zorgott mar, sikerült is kicserélnie, de azt mondta hogy mikozbe vette le a fotengelyek a szijtarcsat akkor hallotta hogy elugrott a motorba a lanc vagy nem tudom, szerencsere nem inditott rá az autóra, vagy csak azt hazudja hogy nem, szerintetek mennyire lehet vészes? Lehet hogy komplett vezerlest kell cserelnem ha igen annak mennyire draga a koltsege vagy jobban járok egy bontott motorral? Kedden derül ki hogy meg e tudja csinalni.Szerintetek?

2019. aug. 11. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem ismerem ezt a motort, de mi köze van a szíjtárcsának a láncos vezérléshez? Hogy tud egyáltalán magától elugrani? Ha elugrott, akkor állítsa vissza, ezért szerelő. Ha már lassan csereérett volt a vezérlés és mindenképp szét kell szedni, akkor már érdemes kompletten cserélni. Nem értem, mi az hogy kiderül, hogy meg tudje-e csinálni. Ha nem tud vezérlést cserélni, akkor az nem szerelő.

Én egy vezérléscsere miatt biztos, hogy nem dobnék a kukába egy komplett motort.

2019. aug. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha ezt a szerelő nem tudja megoldani, akkor trailer és vidd normális szerelőhöz, nyilván pénzt nem adsz neki ezért.
2019. aug. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Stroboszkóppal meg lehet nézni, hogy ha átugrott ráindított-e vagy sem és tett a motorban bármi kárt. Amúgy jelre kell állítani és megnézni, hogy valóban jó helyen van minden, vagy valami elmozdult, annyira nem vész. Bár nem tudom, lehet ennek már hátul van a vezérlése, úgy kicsit szopósabb munka.

Amúgy ha a láncfeszítő már laza volt, leszedésnél talán valid is, hogy átugorhat, mikor meglazítja a ft szíjtárcsát, talán.

2019. aug. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!