Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi történt az üzemanyagszint...

Mi történt az üzemanyagszint mérővel?

Figyelt kérdés
Egy hétköznapi vásárlás után vettem észre, hogy a Volvo S40-em (1.6 benzin 2000 évjárat) azt írja az üzemanyagszintmérő hogy üres a tank. Megnéztem a fedélzeti komputert és az is már csak 50km-ert írt aztán szépent ment lejebb. Azt hittem leszívás áldozata lettem így megtankoltam. Persze alig kellett valamit es tele lett. Viszont a mutató továbbra se müködött és a komputer is egyre kevesebb km-t mutatott. Ezután szétszedtük a müszerfalat és a szivattyút és az úszót, újra forrasztottuk a kábeleket viszont továbbra se mükődik sőt mostmár teljesen üreset mutat és írja hogy tankoljak. A mutatónak annyi mozgása van hogy beáll az “üres pozicioba” tehát az óra kap áramot. Valakinek történt már ilyen esetleg? Gondoltam hogy maga az óra rossz de akkor a fed. komputer miért ment le fokozatosan üresre és áramot is kap az óra. Gondoltam az úszora de elméletileg annak is jónak kell lennie. Valakinek valami ötlet? Köszönöm!

2019. jún. 3. 23:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ott úszót kell cserélni, az lehet talán rossz.
2019. jún. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tankban a jeladót cserélni.
2019. jún. 4. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A kettesben tévedtem.Úszót kell cserélni nem a jeladót,bár egyben is cserélhető.
2019. jún. 4. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!