Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A véleményetekre lennék...

A véleményetekre lennék kíváncsi! Volvo Vs Mercedes?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Új autó vásárlása előtt állok, és már ki is szemeltem magamnak két potenciális lehetőséget. Az egyik egy T5-ös Volvo s60, a másik pedig egy Mercedes-Benz E200. Tufom, nem ugyanaz a kategória. Mi egy kis 3 fős család vagyunk, gyermekünk most 15 éves, a legfőbb cél pedig az lenne, hogy kényelmesen elféjünk az autóban. A válaszokat köszönöm!

2019. aug. 11. 15:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Volvo
2019. aug. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%

Volvo fenntarthatóbb, talán kevésbé veszti értékét majd az évek folyamán, persze ehhez az kell hogy ne egy félresikerült modell legyen. Miért pont új autó? Én nem mernék belevágni ismeretlen fejlesztésekbe, maradnék egy 2-3 éves modellnél, és bőven maradna pénzem is.


Én legalábbis így látom.

2019. aug. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
#2 köszönöm a választ! Az s60-As Volvok kozul kizárólag az újabb modellek tetszenek, mercedesbol 2018-asat találtam. A fenntarthatóság alatt mit értesz konkrétan? Miben drágább a Merci mint a Volvo?
2019. aug. 11. 16:35
 4/13 anonim ***** válasza:
54%

Ha már virítós autó kell akkor nyilván Mercedes.

Ilyen autónál a fenntartás, fogyasztás már nem lényeges szempont úgysem.

2019. aug. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem nézd szét Audi-k között is. Egy A6-os vagy egy A-4 es is megfelelő lehet. Az A5-ös Sportback véleményem szerint nagyon szép, ha tehetném én A5 Sportbacket vennék.
2019. aug. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
#4 köszönöm a választ, meg is néztem, sajnos nekem az Audik túl sportosak, valahogy nem illik hozzánk!
2019. aug. 11. 18:16
 7/13 anonim ***** válasza:
54%
Én is az Audit akartam javasolni, nagyon racionális választás lehet. De a 2 közül a Volvót venném.
2019. aug. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Merci

.


Ismerős vett mert ugye most akciós. Az e200 most jó autó mert az e klasseben nem a Dacia Duster motorja van mint a c-ben. Rövid távon nem takarékos de hát a csillagot meg kell fizetni.

Vezettem , szerintem rendben van.


A Volvo

Haát még tobb ismerősnek van első evben voltak vele rendesen szervizben

A merci se kéne mert szerintem nem tud annyit amibe kerül de inkább adok egy német autónak esélyt mint egy kínainak

2019. aug. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%

A volvo nagyon próbálja elhitetni hogy prémium meg megbízható meg minden,de valójában mára csak egy kínai f@s.

a fiam 2005ös octaviáját nem cserélném el egy s60-nal.(na jó lehet hogy az ára miatt bele mennék:)

Az e200 szerintem sokkal strapabíróbb mint az s60 t5 az agyonhegyezett motorjával!

2019. aug. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mercedes EQC
2019. aug. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!