Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » "B" jogsival simsont vezetni?

"B" jogsival simsont vezetni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy lehet B jogsival simsont vezetni. Most kezdem majd a kocsira a jogsit, csakhogy jóideig nem lesz még kocsira pénzem. Gondoltam veszek egy simsont. Régóta szeretnék. De még életemben nem ültem motoron. Az rendben van, hogy megtanulok autót vezetni. És ezáltal vezethetek papíron motort. De azt hogy fogom megtanulni?

2019. aug. 12. 01:27
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
mit kell azon tanulni? én is kocsi mellé vettem egy sport robogót. életembe nem motoroztam előtte, nem nagy kunszt.. ha biciklizni tudsz, akkor ez sem lesz bonyolultabb
2019. aug. 12. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
11%

Miért Simson?

30 éves matuzsálemek, amit lehet kedvelni, de valójában már nem napi használatra valók, és ha nem áll egy nálad a fészerben, meglepődhetsz az árakon... annyiért adnak modernebb robogót is.

A Simsonokhoz hozzá tartozik a szerelés, kisebb-nagyobb hibákon nem kell meglepődni (gyújtás, karburátor, stb)

2019. aug. 12. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
13%

Magadra vagy utalva valakitől tanuls meg. De sokat gyakorolj forgalomtól elzart területen. Utána is eleinte csak kisebb forgalmú helyeken menj

Amúgy feljebb igaz a hozzászolas inkább egy robogó mert az automatikus váltó es kuplung miatt gyorsabban megtanulsz menni vele

2019. aug. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 D. Brasco ***** válasza:
7%
Vegyel egy robogot....huzni kell a gazt meg fekezni azt jonapot!
2019. aug. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A Simson fix az a baj, már meg is van az eladó, nemsoká megyünk érte. Az eladót megkértem, hogy magyarázza el legalább az beindítást, váltást, leállítást. Hogy ne legyek hozzá full hülye. Utánna már gyakorolni menni fog egyedül is. Köszönöm szépen a válaszokat
2019. aug. 13. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!