Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorvásárláson gondolkodom....

Motorvásárláson gondolkodom. B-s jogsim van, a robogók nem jönnek be mert se váltás semmi csak húzom a gázt. Simsont szeretnék venni, azon kell is váltani igazi motor. és én is vezethetem b-s jogsival. Jó ötlet simsont venni?

Figyelt kérdés
Ezen belül is mindenki a környezetemben az s51b-t ajánlja. Én nekem is tetszik! Szerintetek is jó választás? És hogy éri meg jobban? Megvenni olcsón egyet és felujitani, vagy már felújítottat megvenni?írjatok
2009. máj. 30. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
50-60 körül egész jókat lehet kapni, amiket max festeni kell. Felújítani akkor ha értesz hozzá ellenkező esetben inkább felújítottat.
2009. máj. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

az a biztos ha megveszed és te újítod vagy újíttatod fel,

tudod hogy milyen alkatrészeket vannak benne és nem fog meglepetés érni

50ezer ft is lehet a felújítás , rajtad áll hogy mire mennyit szánsz

az biztos hogy évekig egy csavart se kell meghúznod majd rajta

2009. máj. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha már Simson veszel ne s51b hanem S51 4 sebességes endurot .Kicsit erősebb mert a blokknál van egy merevités és jobban is megy mert 4 sebességes és a gyujtása is jobb.Egy simson felijitani sem sok 25 ezerből szinte gyárira fellehet újitani ( kb 15 ezer a motor generál,a 10 ezer meg elmegy festés,új üléshúzat,tükör,első hátsó gumi meg hasonlokra)érdemes egy olyat venni ami nem a legszebb de a lényeg hogy a motorja müködjön .Egy jó tökéletes darab simsonból is 80 ezer .Te döntesz vagy újitasz és tudod hogy minden új vagy alapból veszel egy tutit.Ja és fiatal sutyó gyerektől ne vegyél nagyon ha lehet minél idősebb tulaj .üdv
2009. máj. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

az utolsó hozzá szóló válaszára csak annyit írnék hogy 10 ezerbölhajrá egy blokk generál mikor legolcsobban egy henger furás is 4000 ft dugóval csapszeggel zégerrel...


föntengelyhez akkor még hozzá se nyultunk meg a csapágyakhoz szimeringekhez... a fötengely javítatás 3000.

a csapágyak meg kb 1500-4500 ig darablya... hát na:D érted:)

2010. dec. 28. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
15 ezer bocsixDXD
2010. dec. 28. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

jah és egy sima fötengely 6000 töl kezdődik, amiröl az a véleményem hogy nem egy nagy életü még ugy se ha szépen hajtod a motort:) most nem bántásbol írtam amugy:)


és bocsi h 3 komibol hoztam ki amit akartam:D

2010. dec. 28. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!