Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 180-185cm magasságú embernek...

180-185cm magasságú embernek mennyire előnyös egy 50ccm gyorsasági motor? Pl: tzr, rs50, Peugeot xr6 stb?

Figyelt kérdés
Nem nagyon láttam őket élőbe, és gondoltam megkérdezem mielőtt elkezdem ezeket nézegetni. Annyi lenne fontos hogy kényelmes-e vagy értelmesen néznék-e ki rajta.
2019. aug. 12. 22:44
 1/4 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
62%
Keress olyat ami közel van, nézd meg eloben. Ülj rá. Senki nem tudja megmondani neked mi a jó
2019. aug. 13. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 $$$$$ ***** válasza:

Na most szerintem a 185 pont a hatar a gyorsasagi motorokra(az 50 esekre főleg mivel azok még vekonyak is aranylag). Én 203 cm vagyok. Én már nagyon furan nézek ki egy gyorsasagin meg nem is kenyelmes.... Ezért is van supermotom(bar nem 50 es) de50 esem is volt. Én is RS 50 el kezdtem. Nem ereztem kenyelmetlennek de furan neztem ki rajta(akkor meg alacsonyabb voltam hiszen 14 voltam, szerintem olyan 190 körül lehettem max). De utána egy Derbi Sendat vettem amin mar jobban mutattam. Na meg miutan arrol vissza ültem az RS-re (nem adtam el egyböl) borzasztó kenyelmetlennek ereztem az RS-t . Jelenleg egy 610-es Husqvqrnam van. Es maradok is mar a supermoto/enduro vonalnal. De en is csak azt tanacsolom hogy nez meg egyet ülj ra. És érzed majd hogy milyen. De egyebken ha koml,labban elkezdesz motorzni ugy is ra fogsz jonni higy egy fajta motor sajnos nem eleg 😂....

19/F

2019. aug. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Utolsó: lassan 9 éve motorozom, 8 éves korom óta. Eddig csak quadom, meg 50 es krosszmotorjaim voltak. Most ki akarnám próbálni ezeket de nincs a közelben eladó feleslegesen meg nem akarok szaladgálni, gondoltam lesz valaki aki hasonló magassággal használ/használt ilyen motort. Meg nem is döntöttem el hogy ez lesz vagy megvárom az a2.
2019. aug. 13. 12:44
 4/4 $$$$$ ***** válasza:
Ertem. Hat akkor sok siekrt hozza.
2019. aug. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!