Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2 éve van jogsim és nő vagyok,...

2 éve van jogsim és nő vagyok, így sikerülhet?

Figyelt kérdés
Jászberényből Szegedre szeretnék menni terepjáróval és hosszú utánfutóval, milyenek az út viszonyok? Elvállaljam az utat vagy inkább bízzam másra, ezen agyalok. Szeretek vezetni, ha ez számít, most főleg az útra vagyok kíváncsi, hogy milyen.
2019. aug. 13. 13:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%

Az hogy két éve van jogsid, meg az is hogy nő vagy semmit nem jelent.

Nyáron az utak jók, jó az útviszony.

Azt hogy mennyire érzed magad rá hogy eltudod-e vezetni, azt neked kell tudnod.

De ha ezt itt megkell kérdezned, ahol azt se tudod milyen emberek vannak és mit válaszolnak, inkább ne vezess mert nagyon bizonytalan vagy magadban.

De nem nehezebb egyáltalán elvezetni mint ott helyben, csak a helyismeret kell hozzá.

2019. aug. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
30%

Ne hallgass az 1-es re. Ez nagyon bunkó válasz volt tőle.

Elsősorban attól függ, hogy te mennyire érzed magad biztosnak a dologban. A te magabiztosságodtól függ. Szerintem próbáld meg. Tervezd meg körültekintően az utat és ha teheted mindenképpen vigyél magaddal valakit, aki besegíthet ha gond adódna.

Ha megteszed ezeket a lépéseket kicsi az esélye, hogy ne sikerüljön.

2019. aug. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Az az egy gondom van, hogy senki nem lesz velem, amúgy 100%, hogy elvállalnám a vezetést. Így necces, de meglesz, gps meg minden :D
2019. aug. 13. 13:49
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vezettél még utánfutót eddig, akkor bármilyen jó söfőr vagy, ne!

Egyáltalán milyen sofőr vagy? Jól vezetsz? Hány km-t vezettél eddig? Milyen autókkal?

2019. aug. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Utánfutót is vezettem már, meg is volt rakva rendesen, de akkor nem hosszú utat.

Vezetni szeretek, 1x 2x voltam már messze is, de csak kisebb autóval. Nem tudom mennyi kmt vezethettem már le.

2019. aug. 13. 14:22
 6/15 anonim ***** válasza:
45%
Mit jelent, hogy 1-2x voltál már messze is? Mennyit vezett naponta 5-6 kmt?
2019. aug. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

100 kmert oda vissza kétszer vezettem le körülbelül.

Hetente vezetek olyan 150 kmt átlagba.

2019. aug. 13. 14:28
 8/15 anonim ***** válasza:
Ne parázz, menj, arra figyelj, országút 70, pálya 80 km/h aztán, hajrá. Én héten belül megyek e rutinra, eddig még utánfutót sem láttam közelről,nem, hogy nehézpótot, senki nem úgy születik, az meg milyen dolog, hogy 1 órás jogsival igaz 40-en ,de vontathatsz autót, de csak 2 év múlva húzhatsz utánfutót?? Sokkal veszélyesebb vontatni.. be kell tartani a sebességhatárokat, ennyi a titka.. (főleg ahol tré az út,még lassabba , mert állítólag pattog :D :))
2019. aug. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Jó :D aztán ügyesen, te se izgulj
2019. aug. 13. 14:35
 10/15 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem kell szűk helyekre beparkolni/beállni vele, hanem csak háztól házig, sztem simán vállald be.
2019. aug. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!