Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2 éve van jogsim és nő vagyok,...

2 éve van jogsim és nő vagyok, így sikerülhet?

Figyelt kérdés
Jászberényből Szegedre szeretnék menni terepjáróval és hosszú utánfutóval, milyenek az út viszonyok? Elvállaljam az utat vagy inkább bízzam másra, ezen agyalok. Szeretek vezetni, ha ez számít, most főleg az útra vagyok kíváncsi, hogy milyen.
2019. aug. 13. 13:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Pl google mapsról vagy egyéb térképről hallottál már? Akkor azonnal látni fogod, hogy az út nagy részén autópályán fogsz menni, de egyébként is betonúton fogsz menni, max lassítasz ha nagyon dobálja. Inkább azt nézd meg, hogy ne vigyen be valami kis utcába a gps, ahol esetleg gond lehet az utánfutó.
2019. aug. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 belapus ***** válasza:

2 hónapja jártam arra, de a Szeged-Szentes-Szolnok-Tápiószele-Jászberény verzióban.Akkor nem volt különösebb gond az úttal.Nézz el az Útinform és az AKA oldalára a pontos információkért.Például Kecskemétnél most csomópont átépítés miatt terelés van.

Írtad, hogy vezettél már utánfutóval, akkor tudod, hogy a hosszabb szerelvény miatt előzésnél (is) jobban kell figyelni a távolságokra.

2019. aug. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm mindannyiótoknak! Autópályán nem megyek.
2019. aug. 14. 15:31
 14/15 anonim ***** válasza:
Pedig jobban járnál, de te tudod.
2019. aug. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Akkor még matricát is vennem kellene, ezért az egy alkalomért.. meg ugy is lassabban megyek majd, főleg hosszú utánfutóval. Jo lesz az teljesen a kis falvak közötti kanyargós utakon
2019. aug. 14. 17:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!