Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Felújított motortól mennyire...

Felújított motortól mennyire tartsak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy újabb kérdés. Voltunk egy kereskedésben. Egy hírhedten nagy olajzabáló benzines kocsit nézni. Letettünk róla, mert törve volt hogy mennyire azt nem tudom, de gondolom elég komolyan mivel elég rosszul nézett ki. Már mentünk volna amikor kijött a kereskedő és mondta hogy a motor fel lett újítva, mert nem ment át műszakin emisszió mérésen. Mivel nem kellett az autó így nem kérdeztem hogy van e róla számla. Kérdésem, ha van róla rendes számla akkor mennyire tartsak az ilyen motoroktól? Mi a hátránya egy motorfelújított autónak?



2019. aug. 14. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy vélhetően totálkáros autóról beszélünk amit úgy ahogy összetákoltak. Sürgősen felejtős.
2019. aug. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 D. Brasco ***** válasza:
61%
Szóval te egy olyan autó megvételén gondolkozol,ami eleve messze földön híres arról,hogy zabálja az olajat és még törve is volt!Szerintem még most a percen vedd meg!
2019. aug. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem szándékozom törött autót venni.
2019. aug. 14. 09:57
 4/5 A kérdező kommentje:
Maradjunk a motorfelújítás résznél.
2019. aug. 14. 10:03
 5/5 D. Brasco ***** válasza:

Mondjuk sokat segitene ha elarulnad ennek a szuper titkos autonak/motornak a tipusat!addig is:

[link]

2019. aug. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!