Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » MERCEDES W210 E200 első autónak?

MERCEDES W210 E200 első autónak?

Figyelt kérdés

Mennyire megbízható illetve szervízigényes egy ilyen idős prémium?

Kiskorom óta tetszenek viszont azért nem szeretném a gatyám rákölteni állandóan.

Jelen pillanatban 1.5 millióm van.

Arra gondoltam. 6-7 száz körül vennék a többit pedig a szervízelésre hagynék.

Kb. Mennyi ideig lenne szerintetek elég?

Mik azok amik nagyon költségesek? A gyengébb 136 lovas érdekelne amiben ha jól tudom nincs annyi minden ami drága lenne ha bedöglik.



2019. aug. 14. 13:45
1 2
 11/15 walk w1th mee ***** válasza:

ha még éérvényes a kérdésed.én is ugyanezt tettem fel 2éve és hasonló válaszokat kaptam.most hajtom a masodik w210emet ami már 2.7cdi.

az elsőt talan szerencsém volt 1-2 kör után megvettem és 1év alatt olajcsere blabla kötelező 2.2cdi kb 50ezer km-t toltam bele,2000évj. Át adtam édesapámnak és az ő keze alatt mai napig megy.szét rohadt ez az1baja.most van lakatoláson mert meg érdemli!

megbizható autó. elmertem indulni vele bárhova,külföldre stb :)

2019. okt. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"szét rohadt ez az1baja."


Imádom ezt a szemléletet.

Végül is mi baj lehet, ha édesapád egyszer ütközik a porrá korrodált kasztnival. Ők is így gondolták. Nyugodjanak békében.

[link]

2019. okt. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 D. Brasco ***** válasza:
31%
11-es még isteni szerencse hogy nagyobb baja ninvsen,csupán csak annyi,hogy szétrohadt.....azt hiszem ehhez nincs is mit hozzáfűzni.....
2019. okt. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 walk w1th mee ***** válasza:
képletesen irtam hogy szét rohadt.
2019. okt. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 walk w1th mee ***** válasza:
nos,a w210 kilakatolva újra festve:) és nem bántuk meg,hálás autók még most is azt tudom állitani:)
2019. dec. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!