Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » W210 mercedes milehet a...

Jolti kérdése:

W210 mercedes milehet a probléma? Ha elkapar a hátsó kerekem leblokkol a jobb első kerék, plusz nagyon ugrál az alapjárat?

Figyelt kérdés

2015. jan. 30. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:
A kipörgésgátló hatása, hogyha kipörög az egyik kerék akkor ezt a kereket kezdi el fékezni. Fékerő elosztóval lehet valami de ehhez bizony kódkiolvasás és szerelő fog kelleni.
2015. jan. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Üdv

Mire gondolsz a ABS kockára

2015. jan. 31. 12:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen vagy az azt vezérlő egység. A kockán remélhetőleg nem cserélték fel a bekötéseket ezért inkább a vezérlőre tippelnék. Legutóbb milyen problémával volt szervizelve az autó illetve mi az ami változtatva lett rajta a hibát megelőzően?
2015. jan. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az öcsémtől vettem az autot ő se én se nyultam az ABS-hez
2015. jan. 31. 21:13
 5/7 anonim válasza:
ESP ! a gondod probald ki kapcsolni es vissza.
2015. febr. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

üdv

azt próbáltam nem egyszer

2015. febr. 3. 10:51
 7/7 anonim válasza:

Nálam ilyesmi volt a gond, de semien első kerekem nem torpan meg! az alapjárat ugrált amikor kapart a hátsó kerekem és rázás illetve halk kopogás jött a keréktöl, elvittem szerelőhöz és az adagoló volt a baj azóta semmi baja! 220cdi

szerintem a tied is megérdemel egy szerelőt

2015. febr. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!