Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire lehet rizikós egy...

Mennyire lehet rizikós egy amerikai piacra szánt, Európába is kiadott modelljét megvenni, alkatrész ellátás szempontjából?

Figyelt kérdés

Pontosan egy 2008-as Honda Legend 3.5-ről lenne szó.

Nagyjából 3-3,5 millió körül kerestem családi, kényelemladikot.

nagyrészt a munkakocsimmal járok, de sem az élet sem én nem kímélem az amúgy is fapados, de munkára termett Caddy-t.


Ezért keresek ,személyes használatra tágas, nagy csónakot.

607-es benzin peugeot, 3.2-es B6 Passat és Mondeo-t nézegettem.


Csak múltkor beleakadtam ebbe a Legend-be, árban 2.5-3.2 között mozognak ahogy lestem.

A fogyasztás nem izgat, átlag hétvégente, vagy hosszabb utakra használom, de az adaptív saját összkerék, meg a többi amit kínál csábító.


Csak nem hangzik jól, hogy amerikába szánt, de eu-s kiadása.


Mennyire lehet nehéz vele az élet?

Főleg alkatrészellátás meg egyéb szempontjából.


2019. aug. 14. 14:38
 1/6 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
100%
Ebayrol bármit, ha nem vagy Érzékeny az árra
2019. aug. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Chryslerem van. Együtt lehet vele élni, viszont csak akkor javaslok amerikai, vagy amerikai piacos autót, ha van amerikai autókra szakosodott szerviz a közeledben, esetleg te értesz az autószereléshez és kész vagy tanulni. Ha vidéken laksz és csak átlagos szervizekre vagy hagyatva, kínszenvedés. Nem értenek hozzá, ezért vagy nem vállalják, vagy tákolnak, gányolnak, kísérleteznek. Alkatrészellátással szerintem ma már semmilyen autó esetén nincs gond.

Nem tudom csak 2008-as Legendet keresel, vagy régebbieket is, de használtautó.hu-n van egy 2003-as, 900.000-ért, amit biztosan NEM ajánlanék, mert ismerem a hirdetőt, aki egy átverős cigány.

2019. aug. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Bocsánat, most néztem. Már 800.000-ért adja, "mélyen áron alul".
2019. aug. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem 2008-asat, csak ezt a generációt.

KB1 4. generációs, facelift előtti modell.

Vidéki vagyok, de minden autómat ismerőshöz hordtam, aki 20 éve benne van, ott a főnök és a szerelők is ismerőseim, és több megyén át vannak kapcsolatba sokakkal, így dolgoznak kapcsolatokkal.

Például ők a Corvette-n a vezérléscserét nem vállalták, de szereztek rá embert és átküldték.

Így nem félek tőle reálisan.

Csak nem akarok hónapokat várni, ha importálni kellene egy alkatrészt.

De gondolom alapvető kopóalkatrészekből találni itt-ott polcon.

Legfeljebb egy-egy biztonsági elektronikai jeladó vagy ilyesmi ami neccesebb.

2019. aug. 14. 16:39
 5/6 anonim ***** válasza:
77%

Honda Legend nincs Amerikaban, legalabbis en meg nem lattam.


Ha olyan kocsit veszel ami nem kaphato az europai piacon akkor az alkatresz beszerzese idoigenyes de interneten mindent meg tudsz rendelni hozza.

2019. aug. 16. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Amerikaban Acura RL neven fut.
2019. aug. 16. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!