Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért ingadozott az alapjárat?

Miért ingadozott az alapjárat?

Figyelt kérdés
Van egy 1.9tdi 2003 as audim ami meleg motornál furcsa dolgokat produkált egy kereszteződéshez érve benyomtam a kuplungot lassítani kezdtem ekkor éreztem hogy remeg az egész kocsi mikor megáltam láttam hogy nagyon csúnyán remeg a fordulatszám vele együtt a motor ís anyira hogy az egéssz autó remegett ekkor lassan mentem 50 métert de amint gázt adtam teljesen normálisan ment a motor erő megvolt ahogy szokott. Viszont amikor egy olyan helyre értem ahol biztonságosan megálhattam az alapjárat ugyan úgy remegett ekkor megálítottam a motort minden oké volt. Az alatt se adott hibaüzenetet. Miután újra beindítottam az autót már semmi probléma nem volt. Gondoltam valami dugulás lehet piszkot szívott fel de az üzemanyag tartàly kb 60% ra volt töltve nem volt hideg a motor utánna autóztam 100 kilométer és egyszer sem produkálta. Mi miatt lehetett ez? Azelőtt kicsit megvolt hajtva a városba de nem "versenyzős" stílusban csak kissé sietősbe :) kel emiatt szervizbe vinnem?esetleg van okom gondolni hogy bármikor csinálhatja?

2019. aug. 15. 01:48
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!