Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW F80 M3 2018-ról van...

BMW F80 M3 2018-ról van valakinek véleménye? Nagyobb összeget örököltünk a frleségrmmel, és egy ilyenre szeretném lecserélni a Stilon-kat. Száguldozás nem lenne, mert 3pici gyermekem van.

Figyelt kérdés
Saját házban élünk és havi 400-450 ezer a fizetésem. Szerintetek beválalható lenne?
2019. aug. 15. 18:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
50%

Eskudj komolyan egy nagy fogyasztású 3 gyereknek szűkös autót akarsz venni ?

Értem hogy van pénzed de lesz e élete a gyerekeidnek ?

Félreértés ne essék nincs 1 éves a Ford Mustang gt-m de azért vettem mert imádom néha megyek vele de napi használatra nem veszek 20 litert zabalo autót egy 4 éves skyactiv Mazda 6 a mindennapi autó de azt se szeretem ész nélkül használni .


De azt csinálsz amit akarsz végülis ha ilyen kell akkor legyen az.

2019. aug. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
50%

Ez nem családi autónak való, sőt nem is munkába járni.

Ez csak pöffeszkedni, fütyi növelő autónak jó.

2019. aug. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
50%
Ennyiért tudsz venni egy zsírúj 0 km-s Mustangot (5.0, nem a 4 hengeres lófasz) és még veszel egy Sharant vagy valami hasonlót családi autónak. A Mustangban sem férnek el 5-n, meg az M3-ban sem. Ha motorhang kell neked akkor mindenképpen V8. Arról nem is beszélve, hogy a Mustangot olcsóbban szervizelik mint az M3-at (főleg ha már széthajtotta az előző tulaj)
2019. aug. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
50%
Én a helyedben inkább valami vállalkozásba fognék a abból a pénzből.
2019. aug. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
75%

Hát nem is tudom. Van 3 kisgyerek és egy 18 milliós használt autót vennél, ami 5 év múlva jó ha 10-et ér majd.

Ha sok pénzed van mehet. De én a gyerekekre gondolva valami kötvény plusz kisebb autóba gondolkodnak.

2019. aug. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
50%

Már eleve b/ziság 4 ajtós M3-at venni...


Én inkább azt gondolnám végig, hogy ha csak ennyit keresek és már három gyereket összehoztam akiket el kell tartani tényleg egy ilyen autóra kell fordítani azt az extra pénzt?


Nyugodt szívvel mondanád a gyereknek, hogy nem kapja meg a laptopot, telefont, jó cipőt, ruhát stb-t amit minden osztálytársa, mert apunak szereltetni kell a 7km-en hidegen szétrúgott M3-at?


(feltéve ha nem kamukérdés, ahogy az szokott lenni)


Egyébként, ahogy előttem írták, ha tényleg el akarod verni azt a pénzt, Mustang + családi, de a két autóra már a biztosítást, adót stb, kötelező szervízt is meg fogod érezni ilyen fizetésből

2019. aug. 16. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
75%
Csok + babavaro hitel?
2019. aug. 16. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nyugi csak kamu, mint az ilyen vannak tizen-huszon milliom kérdések 99%-a, akinek ennyi pénze lenne az szépen elmenne, kipróbálná stb, nem vadidegen emberek véleményére volna kíváncsi, ha valós lehetősége volna ilyesmit vásárolni.
2019. aug. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Természetesen elmegyek kipróbálni. Csak arra lettem volna kiváncsi, hogy hátsó kerekes autóm még nem volt, és sokat olvastam már róla , hogy képes kidobni az autó hátulját. Ezért tettem volna fel a kérdést , hogy szerintetek ebben az autóban mennyire ad biztonságot az elektronikája . Valószínű a tulajt hiába kérdezem erről mert, úgyis olyat mond ami neki jó.
2019. aug. 16. 20:27
 20/20 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
50%
A totalcar. Hu n volt m BMWk tesztje keresd meg, arra nem emlékszem hogy 3as v 5ös teszt, több generációt hasonlítottak össze
2019. aug. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!