Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW F80 M3 2018-ról van...

BMW F80 M3 2018-ról van valakinek véleménye? Nagyobb összeget örököltünk a frleségrmmel, és egy ilyenre szeretném lecserélni a Stilon-kat. Száguldozás nem lenne, mert 3pici gyermekem van.

Figyelt kérdés
Saját házban élünk és havi 400-450 ezer a fizetésem. Szerintetek beválalható lenne?
2019. aug. 15. 18:46
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

Őt néztem például:

[link]

2019. aug. 15. 18:48
 2/20 anonim ***** válasza:
90%

Száguldozás nem lenne akkor mi a búbánatos lófaxnak egy 450 lóerős autó? Ráadásul a 3-as széria egy kompakt autó, nem nagycsaládos...


Mellesleg egy nagyszervíz 1,5 misi - futná rá 3 kölök mellett 450e-ből? Kötve hiszem.

2019. aug. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Azért csak vigyáznák rá. Munkahelyre járnàk vele leginkább ,ami 7km-re van. 45ezer km- nél meg úgyis sokára lenne valami hibája. Vagy esetleg nem jól gondolom ?
2019. aug. 15. 18:56
 4/20 anonim ***** válasza:
74%
Oké, megvolt a ami fake/viccesnek szánt kérdés.
2019. aug. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Nem igazán szántam annak. 32évesen elég csúnya lenne.

Csak gondoltam , hogy vennék esetleg egy prémium autót ha már van rá pénzem , és az erős motor hangok mindig is felkelltették az érdeklődésemet.

2019. aug. 15. 19:30
 6/20 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
A van rá pénzem nem csak a megvételre vonatkozik
2019. aug. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Napi 7km-en meg sem melegszik az olaj. Meg 3pici gyereknek egy max 4fős autót amiben legalább az összes magyar kátyút megérzed.... Családia autónak akár egy Octavia is sokkal jobb választás, ez max hobby autónak.
2019. aug. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem, miért olyanoktól várnál tanácsot, akik nem ismernek, semmit nem tudnak rólad, miért nem a közvetlen ismerőseid véleményét kéred?

Közel 20 milliót egy átlag magyar nem ad ki egy autóra, mert nem teheti meg.

Gyanús, hogy te sem, elherdálsz egy örökséget, mert ki akarod élni a vágyaidat.

Azt neked kell sejteni, hogy ennek a nem kevés pénznek nem lenne-e jobb helye.

Az autónál jelentős érték vesztéssel kell számolni, és nem a vásárláskor van csak kiadás, egy ilyen kaliberű autó szerviz költsége is jelentős.

Viszonylag rövid idő alatt tíz milliós amortizációs költséggel számolhatsz, azt csak te tudod, mennyire hiányzik az neked.

Megfelelő tartalék nélkül a havi fél milliós jövedelem kevés egy ilyen autóhoz, hisz ott van a család, a három gyetek...

Inkább fektetném ingatlanba az örökséget, az elvileg érték álló - de a te életedben a te döntéseid számítanak.

2019. aug. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen még csak szemezek vele. Nem tudom mennyire lenne erős a Stilo-hoz képest, meg hogy hátsó kerék hajtásnál mennyire dobná el a hátulját, elektronika mennyire véd ezektől? Ezek a kérdések foglalkoztatnak vele kapcsolatba.
2019. aug. 15. 20:21
 10/20 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
0%
Én millió fölötti autót sem veszek holott megtehetném...
2019. aug. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!