Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford Focus2 kombi, Vagy Opel...

Ford Focus2 kombi, Vagy Opel Astra H kombit lenne érdems venni?

Figyelt kérdés
1100000ft ot tudok rászánni, 1,4 vagy 1,6 benzines vennék valamelyikből.
2019. aug. 15. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
26%
Abbúl kettőt is vehetel.
2019. aug. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Annak idején (~8 éve) én is e kettő autó között vacilláltam. Nagyon hasonlóak. Nálam végül az Opel győzött.
2019. aug. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
astra h, nekem is olyan van 8 éves, nagyon jól néz ki és mindent kibír. A fékek viszont hamar tönkremennek benne. Meg néha kimegy egy hengerfej, és komplett csere ami 70 ezer ft.
2019. aug. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

"A fékek viszont hamar tönkremennek benne. Meg néha kimegy egy hengerfej, és komplett csere ami 70 ezer ft."


Hát nem tudom, nekem a fékekben (már nem a gyári hanem TRW garnitúra, betét + tárcsa elöl-hátul) 130.000km van és szemmel láthatóan még félig se koptak le. Igaz, hogy mivel leginkább autópályás ingázásra használom az autót, relatív keveset fékezek. Városi forgalomban biztos jobban kopna.

Az én autómban most 298.000km van. Még egyszer nem "ment ki" a hengerfej.

2019. aug. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!