Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit vennétek inkább? Opel...

Mit vennétek inkább? Opel Astra G kombi, vagy Ford Focus 1 kombi? Miért? Ránézésre mindkettő jó állapotú.

Figyelt kérdés
2019. júl. 15. 23:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Én most nézegettem g astrát, egy csomót látok, hogy cseréltek már rajta küszöböt.

Szóval akkor ilyet se veszek.

Focus az meg köztudottan egy rozsdakupac.

2019. júl. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért van cserélve mert előtte levolt f.sva... ha oda lenne rá figyelve nem kéne cserélni. Az enyém 19 éves és a gyári van rajta
2019. júl. 16. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 D. Brasco ***** válasza:
60%
Mondjuk azert ez borzasztó és elképesztő,hogy egy 20eves autón egyszer már cseréltek küszöböt......nahát,hogy mik vannak....egyszerűen hallatlan........
2019. júl. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Képzeld, van olyan autó, amin 20 évesen még egy rozsdapötty sincs, 299 ezer km-rel.

Amúgy erről annyit, hogy a laikus elviszi lakatoshoz az autót, mert rozsdás a küszöb, sárvédőív, de bszik szólni, hogy milyen a hátsó hossznyúlvány:

https://www.youtube.com/watch?v=ltYxUMhMQuA

2019. júl. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 D. Brasco ***** válasza:

Mondkuk ezt nehez elhinni,de tegyük fel hogy így van.........minden esetre ne aggodjal a rozsda akkor is benne van már,legfeljebb még nem látod mert nem nyomta át magát még teljesen a lemezen......

De amugy nem tudom miert tragedia az hogy ha egy 20eves autón cserelték valamelyik elemet,főleg mondjuk a küszöböt ami a legjobban kapja!?

2019. júl. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!