Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Le lett lakkozva az auto de...

Le lett lakkozva az auto de lemostam es a vizcseppek rajtamaradtak?

Figyelt kérdés
Le lett lakkozva az auto szep lett vartam masfel napot aztan lemostam.Ahogy a vizcseppeket nem toroltem le egybol foltos.Akarhogy sikalom nem jonnek le a cseppek.Otlet?

#lakk #hiba #csepp #vizcsepp
2019. aug. 17. 16:05
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Segítség!

El tudtam tavolitanina vizcseppeket nagynehezen.Le lett takarva ponyvaval.Beparasodott gondolom es nedvesseg lett kozotte.Raragadt a ponyva es nagyon csunya lett.Ez mar 3. Vagy 4. Napja es meg mindig nem szaradt meg ezek azerint.Le waxoltam csepegtettek ra vizet tesztbol de meg ez is hagyott nyomot.Mit tegyek?Egyszeruen nem ertem mar annyi nap eltet de meg misnig ha viz er hozza foltot hagy amit mar ki sem tudok szedni

2019. aug. 20. 20:12
 12/24 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
Vidd vissza ahhoz aki lakkozta
2019. aug. 21. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
De mi csináltuk egy barátommal.Szép is lett, csak a száradással van baj
2019. aug. 21. 07:58
 14/24 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
Milyen anyag? Spray?
2019. aug. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

spray igen. 2k-s

festékboltban vettem 2400 ft volt

2019. aug. 23. 20:11
 16/24 Nyakasparasztgazda ***** válasza:

Rendesen felraztad,?

Sajnos jobb ötletem nincs

2019. aug. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Igen nagyon sokaig raztuk mert az volt rairva hogy sokaig kell. :/
2019. aug. 23. 21:58
 18/24 anonim ***** válasza:
Miért nem azzal kezdted hogy spray? Egy spray nem olyan minőségű mint a dobozos lakk. Az nem lehet 2k minőség mert a 2k az azt jelenti, hogy 2 komponensből áll, lakk + edző, összeöntöd a két anyagot, kifújod (szórópisztollyal) az 24 óra múlva teljesen megszárad, lehet mosni, polírozni. A spray lakk nem ilyen. Egy spray nem arra való, hogy egy lökhárítót vagy egy motorháztetőt lefújj vele, mert nem szárad olyan keményre mint a 2k anyag (főleg ha vastagon fújod) max arra való hogy egy felnit vagy egy motor sárvédőjét lefújd vele.
2019. aug. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Hát én nem értek hozzá.A festékboltban ajánlották ezt.Csomó videót láttam hogy ilyen spray-vel fújtak kocsira és írták kommentben is hogy megcsinálták és nekik is jó.Nekem is szép volt csak a száradással volt probléma.Vajon mennyi idő múlva szárad meg?
2019. aug. 24. 09:51
 20/24 Nyakasparasztgazda ***** válasza:

#18

Van 2k spray!!

Dupla tartályos, a nagyon belül van egy kisebb abban van az edző, egy biztosító szeget kell kihuzni akkor kiszabadul az edző es összekevetrdik a lakkal.

2019. aug. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!