Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vonóhorog használata, úgy...

Backstreet kérdése:

Vonóhorog használata, úgy hogy nincs bejegyezve a forgalmi engedèlybe, mennyire büntetendő?

Figyelt kérdés
Üdv. Ha szereltetek az autómra, hivatalosan vonóhorgot, műbizonylattal, de mèg nem vinnèm el leműszakiztatni a kocsit, csak akkor ha az időszakos vizsga lejár, ès akkor lenne bejegyeztetve a forgalmiba a vontatási adat, akkor milyen szankciót kapnèk rendőri ellenőrzèskor, ha addig leintenènek? Köszönöm.

2019. aug. 17. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Forgalmi ugrik, akkor is, ha éppen nem vontatsz semmit, de feltűnik nekik, hogy forgalmi szerint nincs, fizikailag meg van vonóhorgod.


De komolyan van 80.000-ed a vonóhorogra, beszereltetésre, de 20.000 már nincs a műszakira?

2019. aug. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igazából 30-ezerből meglenne hivatalosan,műbizonylattal a horog.

A műszakival csak azèrt "csúsznèk" mert nemrèg vizsgáztattam a kocsit,tehát friss műszaki van rajt,ès 70-ezer ft - volt mindennel együtt.

Most ha elvinnèm újra szemlère,akkor kidobtam 70-ezret az ablakon.

Persze ,akkor kellett volna rakatnom rá,így utólag belegondolva.

Egyèbiránt csak a forgalmi ugrik?

Max akkor levizsgáztatnám,ès visszakapnám nem? :)

Pènzbünti is lenne szerintem,csak azt nem tudom az mennyi!?

2019. aug. 17. 19:14
 3/3 anonim ***** válasza:

Miért dobnád ki a 70.000-et?

A vizsgadíj nagyjából 20.000 Ft, a többit azért fizetted, hogy átmenjen, mert olyan volt az állapota, de az meg lett csináltatva, tehát az autó elvileg hibátlan, egyszer 20.000-et buknál csak. De kockáztathatod is a forgalmit ha neked úgy kényelmesebb az elkövetkező másfél évet rettegésben tölteni, ha csak meglátsz egy rendőrautót is.

2019. aug. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!