Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van itt olyan, aki több, mint...

Van itt olyan, aki több, mint ötször bukott meg forgalmi vizsgán?

Figyelt kérdés

Hányadjára sikerült és mik miatt buktatok meg?

A vizsgáztató látja, figyelembe veszi, hogy már jó párszor megbuktatok? Vagy ez, csak a vizsgáztatótól függ?


2019. aug. 14. 23:16
 1/3 anonim ***** válasza:
27%

Én ugyan még csak az elsőre készülök, de vizsgáztatóként én pont azért nem lennék engedékeny (ezalatt azt értem, hogy nem lenne olyan hogy “jajj szegény már ennyiszer megbukott, ezért átengedem), mert már előtte 4-5ször megbukott, nem venném figyelembe, sem negatív, sem pozitív értelemben. Azért ez elég sokatmondó szerintem, és azt se gondolom, hogy az összeset lehetne a szemét vizsgabiztosokra fogni.


Az 5.sikertelen után úgy tudom PÁV vizsga kötelező.

2019. aug. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%
Hidd el, a vizsgáztató pont hidegen hagyja, hogy hányszor buktál meg. Talán nem is látja. Ő havonta több mint 100 diákot vizsgáztat, nem arcra értékelnek...
2019. aug. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
95%

A vizsgabiztost az érdekli, hogy a vizsgázó képes lenne-e egyedül biztonságosan közlekedni az adott járművel... ha ugy ítéli meg, hogy nem, azért nem fogja átengedni, mert már többször megbukott, sőt...

Az ötödik vizsgán két vizsgabiztos ül hátul, ha az a vizsga is sikertelen, akkor PÁV-ra küldik a tanulót.

A PÁV képesség vizsgálat, ami arra irányul, hogy az illetőnek nincs-e olyan problémája, ami miatt képtelen megtanulni egyedül vezetni (bepánikol, képtelen jó döntéseket hozni, stb)

Nagyon ritka eset, amikor a PÁV eredménye az, hogy a tanuló nem képes a vezetést megtanulni, többségük gyakorolhat tovább, és vannak, akik 6-7 bukás után vizsgáztak le sikeresen, és még az sem kizárt, hogy balesetmentesen vezetnek később

2019. aug. 15. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!