Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire megbízhatóak a BMW...

Mennyire megbízhatóak a BMW automata váltói?

Figyelt kérdés
2005-2008 közti 3-as BMW-ket néztem, éves szinten kevés kmt megyek és azt is inkább rövidtávokon, szóval fölösnek tartom a dízelt.

2019. aug. 17. 21:35
 1/6 A kérdező kommentje:
De az 5-ös széria is tetszik, azokról is érdekelnek vélemények
2019. aug. 17. 21:40
 2/6 anonim ***** válasza:
Minden attól függ, mennyit ment, hogyan használták, és milyen karbantartást kapott. Ha normális átlagos igénybevételnek volt kitéve és 100-120 ezer között megkapta az olaj és szűrőcserét (ami a gyár szerint az élettartam-olajtöltet miatt felesleges), akkor bevállalható. Ettől függetlenül azért egy kis szerencse is kell hozzá, én a magam részéről 10-12 év fölött már inkább manuálisat vennék a rizikó miatt. De ténykérdés hogy a 20 év fölöttiek között is vannak megbontás nélkül félmillió fölött futott darabok.
2019. aug. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60 ezrenkent olajcsere, ha 100-120 ezrenkent csereled akkor masodik olajcserekor rakolthetsz egy 0 km-es autora fel milliot valto felujitasra. Mercedes automata valtoi sokkal jobbak amugy, hogy a kerdesre is valaszoljak. BMW-bol inkabb manualt vennek.
2019. aug. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem 2005-ös 320-as dízelem volt, automata...


150 ezernél volt egy váltó olaj csere....


250 ezerrel adtam el és tökéletesen működött


Úgy hogy szerintem nagyon megbízhatóak de tény hogy függ attól hogy az első és második tulajdonos hogyan használta, vigyázott e rá...

2019. aug. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Viszont ha tényleg nagyon keveset mész akkor ne vegyél dízelt!
2019. aug. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Zetef váltó
2019. aug. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!